Zakład Ogólnobudowlany Dariusz Więckowski

Wykonawcy

ul. Łódzka 93, 95-100 Zgierz, łódzkie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 14.01.2016, 08:37
Opis
Zakład Ogólnobudowlany Dariusz Więckowski to firma zajmująca się świadczeniem usług budowlanych. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników korzystających z najwyższej jakości sprzętu oraz materiałów. Dzięki temu wszystkie inwestycje i prace są realizowane w sposób wnikliwy, bezpieczny oraz zgodny z zasadami bezpieczeństwa i wymaganiami dotyczącymi jakości. Dzięki temu zbudowane obiekty lub budynki po remontach cechują się odpornością, bezpieczeństwem oraz ładnym wyglądem.

Prezentowana firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Realizowane są zlecenia z zakresu budownictwa jednorodzinnego, a także wielorodzinnego. Oznacza to, że dla pracowników opisywanej firmy budowa obiektów mieszkalnych nie stanowi żadnego problemu. Firma istnieje na rynku od 1996 roku, dlatego może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem, które przekłada się na niezwykle wysoki profesjonalizm. Przedstawiane przedsiębiorstwo jest w stanie realizować nawet bardzo złożone projekty związane z budownictwem mieszkalnym.

W skład oferty firmy ZODW wchodzą również prace związane z budową obiektów o charakterze przemysłowym. Są one konstruowane zgodnie z wszelkimi kanonami, co pozwoli na zapewnienie jak najlepszej wydajności wykonywanych w nich prac. Nie należy również zapominać o tym, że prezentowana firma usługowa specjalizuje się w kompleksowej realizacji zamówień zawierających remonty różnych budowli. Wszystkie prace są przeprowadzane punktualnie oraz z naciskiem na precyzję.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Polna 14 a m. 25

97-200 Tomaszów Maz.

łódzkie

Adres

Ozorkowska 10 a

95-010 Stryków

łódzkie

Adres

Rokicińska 64

95-006 Bukowiec

łódzkie

Zobacz także