Zakład Elektryczny VOLT Adam Bujak

Inne

Kołobrzeska 54d/20, 80-394 Gdańsk, pomorskie

Oceń firmę
3,55 / 11 głosów
Dodany 13.10.2011, 21:49
Opis
Mam przyjemność zapoznać Państwa z małą firmą usługową która powstała w 1999 roku jako firma jednoosobowa z biegiem lat zdobywając zaufanie klientów powiększyłem ją w nieznacznym stopniu.
Specjalizujemy się instalacjach elektrycznych w pełnym zakresie w budynkach Jedno i wielorodzinnych jak również w małych przedsiębiorstwach, szczegółowa specyfikacja znajduje się w zakładce oferta.
Dokładamy wszelkich starań w kierunku dotrzymania terminów i zachowania wysokiej jakości naszych usług dzięki ciągłym uczestniczeniu w szkoleniach organizowanych przez firmy produkujące najnowsze rozwiązania, materiały i osprzęt elektryczny.
Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia uwzględniając wymogi klientów i ich gusta, dobierając materiał jak najlepszej jakości i przystępnej ceny dzięki wieloletniej współpracy zaprzyjaźnioną hurtownią. Działamy na terenie województwa pomorskiego większe zlecenia Wykonamy również na terenie całej Polski.
Posiadam niezbędne kwalifikacje do wykonywania i kierowania pracami elektrycznymi takie jak odpowiednie wykształcenie o profilu elektrycznym, Dyplom mistrza, Uprawnienia budowlane do kierowania pracami na stanowisku mistrza, świadectwo kwalifikacyjne SEP na stanowisku Dozoru i Eksploatacji wraz z pomiarami elektrycznymi.więcej na voltelektryk
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

11 Listopada 9

80-180 Gdańsk

pomorskie

Izolacja, Termoizolacja, Hydroizolacja

Adres

Świętojańska 139

81-404 Gdynia

pomorskie

Adres Opis

Braci Gierymskich 6 lok. 17

76-200 Słupsk

pomorskie

Akustyka

Zobacz także