Zapytanie ofertowe

TERMO ORGANIKA Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

ul. Bolesława Prusa 33, 30-117 Kraków, małopolskie

TERMO ORGANIKA Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,56 / 16 głosów
Dodany 02.09.2011, 15:35
Oferta Opis

zdjęcie 1Fasada

Płyty styropianowe w kategorii ŚCIANA to wysokiej jakości izolacja termiczna, tworząca barierę dla przepływu ciepła, przez co wpływa na zmniejszenie wydatków związanych z ogrzewaniem. Zdecydowanie najczęściej stosowane do izolacji cieplnych ścian budynków mieszkalnych i publicznych, wznoszonych w różnych technologiach, a szczególnie popularne metodzie BSO (lekka-mokra). Wszystkie rodzaje płyt w kategorii ŚCIANA mają Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.
Oferowany asortyment wyrobów obejmuje kilka odmian płyt, różniących się właściwościami izolacyjnymi, jak również barwą. Występują płyty srebrzysto-szare (z dodatkiem kompozycji grafitu, który wprowadzony w czasie produkcji granulek styropianu poprawia jego izolacyjność cieplną)
i „w kropki” z dodatkiem rozproszonych granulek zawierających kompozycję grafitu.

zobacz szczegóły


zdjęcie 2Dach i Podłoga

Płyty styropianowe w kategorii DACH-PODŁOGA to wysokiej jakości, odporny na obciążenia materiał izolacyjny, który wykorzystywany jest do ochrony cieplnej podłóg, stropów, dachów i stropodachów budynków mieszkaniowych i publicznych.
Wszystkie rodzaje płyt w kategorii DACH-PODŁOGA mają Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Oferowany asortyment wyrobów obejmuje kilka odmian płyt, różniących się właściwościami izolacyjnymi i mechanicznymi. Płyty występują w postaci „w kropki” z dodatkiem rozproszonych granulek zawierających kompozycję grafitu.

zobacz szczegóły

zdjęcie 3Fundament

Płyty styropianowe w kategorii FUNDAMENT, są to płyty uszlachetnione kompozycją związków hydrofobowych, które poprawiają ich właściwości izolacyjne i zwiększają odporność na działanie wody w całej swojej objętości. Produkowane na bazie innowacyjnego surowca PERIPOR firmy BASF. Płyty styropianowe SILVER I GOLD fundament, mają parametry spełniające wymagania nowoczesnej izolacji termicznej stosowanej w ekstremalnych warunkach, dużej wilgoci
w połączeniu ze zmianą temperatury i odporna na duże obciążenia. Płyty mogą mieć również bezpośredni kontakt z gruntem i nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Płyty te są przeznaczone do izolacji cieplnych fundamentów, stropodachów o odwróconym układzie warstw oraz miejsc budynku, gdzie izolacja jest narażona na bezpośredni kontakt z wodą.
Płyty styropianowe w kategorii FUNDAMENT są rekomendowane przez Instytut Techniki Budowlanej. Oferowany asortyment wyrobów obejmuje dwie odmiany płyt, różniących się właściwościami izolacyjnymi i mechanicznymi.

zobacz szczegóły

zdjęcie 4Parking

Płyty styropianowe w kategorii PARKING to wysokiej jakości, wytrzymała na obciążenia izolacja termiczna, wykorzystywane do ochrony cieplnej w miejscach mocno obciążonych. Najczęściej stosowane do izolacji cieplnych parkingów, posadzek hal magazynowych
i przemysłowych, posadzek garaży i innych miejsc o dużych  obciążeniach mechanicznych.
Płyty styropianowe w kategorii PARKING są rekomendowane przez Instytut Techniki Budowlanej. Oferowany asortyment wyrobów obejmuje dwie odmiany płyt, różniących się właściwościami izolacyjnymi i mechanicznymi. Płyty występują w postaci „w kropki” z dodatkiem rozproszonych granulek zawierających kompozycję grafitu, który wprowadzony w czasie produkcji granulek styropianu poprawia jego właściwości izolacyjne.

zobacz szczegóły

Styropiany specjalne:

Superpoddasze

Płyty styropianowe SUPERPODDASZE przeznaczone są do wykonania izolacji między krokwiami, stanowią potężną barierę dla przepływu ciepła, łatwe w montażu.

dowiedz się więcej

Superstropodach

Płyty styropianowe laminowane papą (jedno- lub dwustronnie), stosowane jako izolacja cieplna stropodachów pełnych i dachów na podłożu betonowym lub z blachy trapezowej.

Pianka dylatacyjna

Pianka dylatacyjna to polietylenowa taśma przeznaczona do wykonania dylatacji jastrychów układanych na warstwie płyt styropianowych.

XPS - styropian ekstrudowany

XPS to styropian przeznaczony do miejsc mocno obciążonych i narażonych na działanie wilgoci.

zdjęcie 5zdjęcie 6

zdjęcie 1Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje STYROPIAN W KROPKI - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości, zawierający grafit, wzmacniający właściwości izolacyjne styropianu. Od początku swojego istnienia, czyli o 1998 roku, Termo Organika kładzie duży nacisk na jakość wyrobów. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie. Jako jeden z pierwszych producentów styropianu w Polsce Termo Organika uruchomiła nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry materiałów izolacyjnych. Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Wszystkie wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163:2004 lub mają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu. W 2006 roku do składu kropkowanego styropianu wprowadzono specjalnie opracowane uszlachetniacze, które przyczyniły się do powstania zupełnie nowej klasy płyt styropianowych oraz rozszerzenia gamy oferowanych produktów. Styropian Termo Organiki jest nie do podrobienia, ponieważ został zabezpieczony podobnie jak banknoty. Jego oryginalność można sprawdzić w świetle ultrafioletowym.

Firma powstała w 1998 roku w Mielcu. Ma obecnie trzy fabryki w Mielcu, Głogowie i Siedlcach. Zasięgiem obejmuje 100% powierzchni kraju, ma szeroko rozwiniętą sieć punktów sprzedaży.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również
PHU Domena

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Siemaszki 30

31-207 Kraków

małopolskie

AGROBUD MATERIAŁY BUDOWLANE

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Śląska 59

32-600 Oświęcim

małopolskie

BLACHY NA DACHY

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Słowackiego 75

32-400 Myślenice

małopolskie

Tworzymy solidne materiały dla Waszych domów. Jako producent…

Zobacz także