P.K.PROFESS

Wykonawcy

Ul. Prof. F. Joliot - Curie 3/3, 41-813 Zabrze, śląskie

Oceń firmę
3,29 / 17 głosów
Dodany 19.11.2012, 18:22
Opis
Od 2010 roku mieszkańcom Górnego Śląska, oferujemy usługi w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej oraz sanitarnej. Wykonujemy instalacje grzewcze na paliwo stałe i gazowe, ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe i ścienne oraz ogrzewanie kominkiem ( system z płaszczem wodnym ). Ponad to wykonujemy instalacje gazowe, przyłączy gazowych, c.w.u., instalacje wod-kan, sprężonego powietrza, wentylacyjne, kominowe oraz wewnętrzne instalacje elektryczne co sprawia, że potrafimy wykonać prawie każdą możliwą instalacje wewnętrzną dla domków i budynków wielorodzinnych. W swojej działalności korzystamy wyłącznie z produktów renomowanych firm. Dobra organizacja pracy oraz wysoka jakość usług przyczyniły się do pozyskania wielu stałych klientów w niedługim czasie.


W roku 2011 wyszliśmy na przeciw klientom proponując wybrane usługi budowlane dla kompleksowości prac m. in. wylewamy jastrychy anhydrytowe firmy Schonox grupy AkzoNobel dla ogrzewania podłogowego, adoptujemy poddasza oraz wykonujemy lekkie zabudowy ścian i podłóg, ocieplając je wełną firmy ROCKWOOL i wykańczając płytami Fermacell. Wykonujemy ocieplenie mieszkań i budynków od wewnątrz w celu poprawy komfortu i zmniejszenia zapotrzebowania budynku na ciepło w technologii Multipor. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. W zamyśle naszym jest ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które wpływają na jakość i atrakcyjność naszej oferty.


Mamy również na uwadze zdrowie naszych klientów, dlatego w 2012 roku wpisaliśmy w zakres naszej działalności montaż i uruchomienie urządzeń zmiękczających i oczyszczających wodę na Śląsku. To kompaktowe urządzenie firmy GREEN FILTER marki Iryd dla mieszkań i domów.


Cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego proponujemy:

przejrzyste i fachowe porady,
korzystne wdrążanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych
profesjonalne świadczenie usług na wysokim poziomie.


Każdy klient otrzymuje pełną dokumentację, jeżeli są wymagane ( atesty, aprobaty itp. ). Nasz "stały klient" otrzyma zaświadczenie 5-letniej gwarancji na wykonane prace, a także prawo do udziału w promocjach firmy obowiązujących w danym czasie oraz otrzyma "bonus" wyszczególniony w regulaminie.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Francuska 46 /17

41-923 Bytom

śląskie

Adres

ks. Popiełuszki 55

41-219 Sosnowiec

śląskie

Adres

1 Maja 41

41-706 Ruda Śl.

śląskie

Zobacz także