Zapytanie ofertowe

OKNOPLAST Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Ochmanów 117, 32-003 Podłęże / gm. Niepołomice, małopolskie

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,13 / 16 głosów
Dodany 04.06.2009, 19:22
Oferta Opis Galeria

Produkowane przez OKNOPLAST okna, drzwi, rolety, ogrody zimowe, stolarka aluminiowa spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE. O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie i jej produktom m.in.: Godło Promocyjne „Teraz Polska 2010” dla okna Platinium i Platinium Evolution², tytuł „Top Marka 2010”, „Złoty Laur Klienta 2010” w kategorii „Funkcjonalność i bezpieczeństwo”, certyfikat „Lider Rynku 2010”, certyfikat „Euro Leader 2010”, „Wizytówka Polskiego Produktu 2010”, czy tytuł „Premium Brand 2011” dla najbardziej cenionej marki. OKNOPLAST pojawił się również w prestiżowym rankingu magazynu Forbes – „Diamenty Forbesa“ i został wyróżniony za dynamiczny rozwój spółki. Oknoplast otrzymał także tytuł Budowlanej Marki Roku 2010 w kategorii okna elewacyjne. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. O zdobyciu tytułu decydowało uzyskanie przez markę najwyższych ocen pod względem: jakości, relacji ceny do jakości oraz popularności wśród wykonawców.

okno Winergetic Premium w kolorze złoty dąbOkno WINERGETIC PREMIUM – energooszczędność w pięknej formie.  W ofercie OKNOPLAST pojawiło się nowe, energooszczędne okno Winergetic Premium, o współczynniku przenikania ciepła na poziomie zaledwie U=0,78 W/m²K. W oknie zastosowano 2-komorowy pakiet szybowy, lżejszy o 30% w porównaniu ze standardowym pakietem, umożliwiający konstrukcję o wiele większych przeszkleń, przy zachowaniu energooszczędności.
Innowacją jest możliwość zastosowania specjalnego wzmocnienia termicznego powstałego w wyniku połączenia profilu stalowego i wkładki termicznej wykonanej z żywicy. Takie rozwiązanie minimalizuje powstawanie mostków termicznych, przy zachowaniu wymaganej statyki.
Winergetic wyposażono w 7-komorowy profil ramy i skrzydła, o szerokości zabudowy 82 mm oraz potrójne uszczelnienie ramy i skrzydła, w tym w uszczelkę we wrębie szybowym poprawiającą szczelność okna w skrajnych warunkach atmosferycznych. Okno charakteryzuje się zaokrągloną do zewnątrz linią profilu, będącą kolejnym autorskim projektem OKNOPLAST.okno PLATINIUM EVOLUTION¹ - dąbWinergetic dostępne jest kolorze białym oraz w odcieniach drewnopodobnych.
Okno PLATINIUM EVOLUTION¹ – okno  stanowi połączenie sześciokomorowego systemu, z klasycznym jednokomorowym pakietem szybowym. Unikatowy kształt  profilu, dzięki zastosowaniu nowej listwy przyszybowej jest jeszcze bardziej zaokrąglony do wewnątrz. Rozwiązanie jest autorskim projektem dostępnym wyłącznie pod marką Oknoplast. Platinium Evolution¹ stanowi niepowtarzalny element dekoracji, nadając wnętrzu eleganckiego charakteru.
Okno PVC PLATINIUM EVOLUTION² – okno okno PLATINIUMokno PLATINIUM EVOLUTIONłączy elegancką stylistykę i zaawansowane rozwiązania w zakresie energooszczędności, gwarantując niższe rachunki za ogrzewanie. Zaokrąglona od wewnątrz forma skrzydła to autorski projekt firmy OKNOPLAST. O wysokich właściwościach izolacyjnych okna decyduje 6-komorowy profil klasy A oraz potrójny pakiet szybowy z dwoma komorami wypełnionymi argonem. Profil nagrodzony godłem Teraz Polska.
Okno PVC PLATINIUM
  – wyróżnia je rewolucyjny, pierwszy na rynku zaokrąglony od wewnątrz profil skrzydła. Jest wizytówką domu na zewnątrz, jak również elementem wystroju wnętrza, pełniącym istotną rolę w aranżacji pomieszczenia. Kształt profilu OKNOPLAST Platinium zastrzeżony jest Wzorem Wspólnotowym. Profil nagrodzono godłem Teraz Polska.
Okno PVC KONCEPT – profil wyróżnia się trwałością, funkcjonalnością i wysokimi parametrami technicznymi. Okno ma regularny kształt, a zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania techniczne. Najlepiej komponuje się z klasyczną elewacją domów wielorodzinnych.
Okno PVC ORION PLUS – ma oryginalny owalny kształt (zaokrąglony kształt skrzydła i ramy). Nowoczesny wygląd połączono z dobrymi parametrami technicznymi i termoizolacyjnymi. 
Okno PVC RUBIN PLUS – posiada zaokrąglony kształt skrzydła i ramy. Profil szerokości 70 mm chroni pomieszczenia przed utratą ciepła i zapewnia lepszą izolację akustyczną domu. Możliwość zastosowania dwukomorowego pakietu szybowego U = 0,7 W/(m²/K) poprawia parametry termoizolacyjne.
Okno PVC PROTECT PLUS – to pierwsze w Polsce certyfikowane okno antywłamaniowe w klasie WK2 (zgodne z europejską normą EN 1627-30), które powstaje w oparciu o wybrany przez Klienta system okienny: Platinium Evolution², Platinium, Rubin Plus, Orion Plus, Koncept, Thermic 90. Na jego wyposażenie składają się: szyba P4 ze szkła laminowanego zbudowanego z dwóch szyb i czterech folii antywłamaniowych, klamka z kluczem oraz okucia WK2 austriackiej firmy Maco.

okno KONCEPTokno ORION PLUSokno RUBIN PLUS


drzwi zewnętrzneDrzwi zewnętrzne – drzwi OKNOPLAST to ozdoba elewacji budynku. Wyróżnia je klasyczna i ponadczasowa forma oraz nowoczesne rozwiązania stylistyczne. Doskonale komponują się w domach wybudowanych w każdym stylu architektonicznym. Bogata paleta kolorystyczna, wiele wariantów klamek, pochwytów i wyposażenia dodatkowego, pozwala na dopasowanie drzwi do indywidualnego charakteru domu i wymagań właściciela.
Rolety OKNOPLAST – rolety firmowane marką OKNOPLAST zapewniają domownikom bezpieczeństwo i intymną atmosferę. Energooszczędność i komfort użytkowania. Estetykę i najwyższą jakość wykonania, gwarantującą długoletnią i bezawaryjną pracę.
Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z – Drzwi PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na oszczędność przestrzeni, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.
Drzwi tarasowe HST – Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, umożliwiające osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń. Skrzydło może mieć do 2,5 m szerokości, a przejście nawet 2,3 m. Takie rozwiązanie umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 11,5 m². Zastosowana technologia podnoszono-przesuwna zapewnia stabilność i lekkość działania systemu. Skrzydła znajdują się na dwóch niezależnych prowadnicach, dzięki czemu, podczas otwierania, jedno nasuwa się na drugie.

ogród zimowyOgrody zimowe – ogród zimowy to wnętrze szczególne. Duże przeszklenia, a więc i maksymalne doświetlenie wnętrza, pozytywnie wpływają na samopoczucie domowników. Ogród zimowy może być przeszklonym salonem, domowym ogrodem lub słoneczną jadalnią „pod niebem”. Prawidłowo zaplanowany i wybudowany, pełni rolę pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu, przyczyniając się jednocześnie do obniżenia rachunków za energię. Ogród zimowy w znaczący sposób powiększa użytkową powierzchnię domu.
Ścianki działowe – mają praktyczne zastosowanie szczególnie w biurowcach. Powstają na bazie systemu używanego w ściankach działowych, drzwiach przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwiach wahadłowych, gablotach i innych formach przestrzennych.
Elewacje szklane – wykorzystany tu system fasadowy jest przeznaczony do wykonywania lekkich ścian osłonowych oraz dachów, świetlików i innych tego typu konstrukcji. Kształt słupów i rygli pozwala na budowanie fasad z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji.
Konstrukcje ognioodporne – wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zwiększonej ochrony przed pożarem, sprawdzą się konstrukcje ognioodporne wykonane z aluminium. Specjalny system do ekstremalnych warunków charakteryzuje się zarówno wysoką szczelnością, jak i izolacyjnością ogniową.

drzwi tarasowe

Witryny sklepowe – szeroki wybór kolorów pozwala dostosować witrynę do charakteru i asortymentu każdej firmy oraz odróżnienie się od konkurencji. Specjalne systemy gwarantują lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszklenia, co pozwala na uzyskanie większego obszaru ekspozycji.

zakład produkcyjny

Firma OKNOPLAST rozpoczęła działalność w 1994 roku.  W ciągu kilkunastu lat istnienia przedsiębiorstwo wypracowało solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce, jak i w Europie. Wysoka jakość produktów – z której znana jest firma – została osiągnięta również dzięki doświadczeniu oraz gruntownej znajomości branży założycieli spółki.

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Intensywny rozwój firmy, wprowadzenie nowych produktów, jak: drzwi, rolety i stolarka aluminiowa, rozpoczęcie własnej produkcji pakietów szybowych oraz potrzeba otwarcia centrum logistyczno-biurowego, licznych składów i placów manewrowych spowodowały, że znacznie poszerzył się kompleks produkcyjny, aż do 31,2 tys. m². Od samego początku firma sprzedała ponad  3 000 000 okien, a globalna liczba Klientów od początku działalności przekroczyła 930 tysięcy.

Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.

O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie i jej produktom m.in.: Złota Budowlana Marka Roku 2011 i 2012, Godło Promocyjne „Teraz Polska 2010” dla okna Platinium i Platinium Evolution², tytuł „Top Marka 2010”, „Złoty Laur Klienta 2010” w kategorii „Funkcjonalność i bezpieczeństwo”, certyfikat „Lider Rynku 2012”, certyfikat „Euro Leader 2012”, „Wizytówka Polskiego Produktu 2010”, czy tytuł „Premium Brand 2011” dla najbardziej cenionej marki. OKNOPLAST pojawił się również w prestiżowym rankingu magazynu Forbes – „Diamenty Forbesa“ i został wyróżniony za dynamiczny rozwój spółki.

Okna fasadowe Oknoplast-Kraków Okna fasadowe Oknoplast-Kraków Okno w kuchni Oknoplast-Kraków Okna Oknoplast-Kraków Okna Oknoplast-Kraków Sp. z o.o. Okno w łazience Oknoplast-Kraków Okna Oknoplast-Kraków Projekt domu Projekt domu Projekt domu Projekt domu Okna PVC Okna PVC Okucie okienne Okna drewniane Okna drewniane Oknoplast-Kraków Sp. z o.o. Okna drewniane Okna drewniane Szkło ornamentowe Okna drewniane Okna z drewna Okna drewniane Okna w domu Okno plastikowe Drzwi zewnętrzne Dekoracje okien Aranżacja wnętrza Okna w domu Okna do domu Okna w salonie
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
apm PRODUKT

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Łapczyca 527 a

32-744 Łapczyca

małopolskie

apmProdukt.pl ŁAZIENKA Z POMYSŁEM W DOBREJ CENIE MEBLE…

EcoSquad

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Pagory 26

34-116 Spytkowice

małopolskie

EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność…

Adres Opis

bonerowska 3

31-030 Kraków

małopolskie

Projektowanie wnętrz Kraków Warszawa Projekty wnętrz mieszkalnych…

Zobacz także