IZOLATOR

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Parysa 5, 26-600 Radom, mazowieckie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 29.02.2016, 12:27
Opis
Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży termoizolacji budynków

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1988. Od tego czasu ociepliliśmy tysiące metrów kwadratowych ścian, stropów, stropodachów i poddaszy budynków prywatnych jak i obiektów wielkopowierzchniowych. Wykonujemy zlecenia zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, jak i dla właścicieli firm i instytucji publicznych.

Co wyróżnia naszą firmę

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, środkami transportu, materiałami i doświadczonym zespołem, aby zapewnić najwyższy standard przy najkrótszym możliwym terminie realizacji. Wykonujemy docieplenia stropodachów, poddaszy, ocieplenia ścian warstwowych, podłóg na legarach, zarówno w blokach czy wieżowcach należących do spółdzielni lub wspólnot mieszkaniowych, jak i w domkach jednorodzinnych oraz budynkach gospodarczych. Wszędzie, gdzie konieczna jest dodatkowa izolacja cieplna, warto skontaktować się z firmą Izolator. Przyjeżdżamy i ocieplamy budynki na terenie całej Polski.

Ocieplamy budynki metodą wdmuchiwania i natryskową.

Metoda wdmuchiwania pozwala na szybsze i tańsze niż przy innych metodach wykonanie izolacji cieplnej stropodachów i innych przestrzeni wymagających termoizolacji. Na atrakcyjność ceny wpływa między innymi sama technologia, która nie wymaga rzeszy robotników. Prace ociepleniowe nie są uciążliwe dla mieszkańców i mogą być wykonywanie o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne. Na wykonane ocieplenia firma Izolator udziela 5-letniej gwarancji. Skuteczność metody oraz jakość wykonywanych prac sprawia, że możemy pochwalić się licznymi referencjami.

Izolacje natryskowe pianką PUR

Druga z metod ocieplania, oferowana przez naszą firmę, to izolacje natryskowe. To energooszczędna metoda termoizolacji, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie konieczna jest skuteczna, trwała, a przy tym bezpieczna izolacja.

Za pomocą natrysku piany poliuretanowej można ocieplić między innymi:

- budynki mieszkalne: poddasza, ściany i fundamenty
- budynki rolnicze jak obory i kurniki
- obiekty przemysłowe, hale i zbiorniki
- obiekty wielkopowierzchniowych, sakralne i magazyny

Profesjonalizm, sumienność i rzetelność to główne atuty naszej firmy. Zdobyte przez lata doświadczenie można przeliczyć w tysiącach metrów kwadratowych wykonanych termoizolacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów w zakresie świadczonych przez nas usług. Każda dobrze wykonana usługa przekłada się na wspólny sukces i wzajemną satysfakcję nas i Naszych klientów.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Wał Miedzeszyński 646

03-994 Warszawa

mazowieckie

Firma WEBAC Sp. z o.o. z oferuje środki z obszaru izolacji…

CHEKAR

Producenci / Importerzy

Adres

Al.krakowska 100

05-090 Sękocin stary

mazowieckie

Proventuss Polska Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Gizów 6

01-249 Warszawa

mazowieckie

Zobacz także