Izolacje Piankowe Focus Business

Wykonawcy

Raciborsko 358, 32-020 Wieliczka, małopolskie

Oceń firmę
4,90 / 10 głosów
Dodany 15.10.2013, 09:25
Opis
Szanowni Klienci,

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie w zakresie HYDROIZOLACJI ORAZ IZOLACJI TERMICZNEJ METODĄ NATRYSKU PIANKI POLIURETANOWEJ. Tego rodzaju izolacja znakomicie nadaje się do ocieplenia zarówno domu (fundamentu, poddasza, ścian, stropu), jak i obiektów przemysłowych (hale, magazyny) oraz inwentarskich.

Ta nowoczesna metoda zapewnia doskonałe parametry techniczne ocieplenia, które zachowują swoje niezmienne cechy przez wiele lat. Zarówno korzyści z zastosowania izolacji piankowej, jak i krótki czas realizacji usług oraz konkurencyjne ceny usług, powodują że proponowane przez nas metody izolacji są coraz częściej wybierane przez inwestorów. Efektywne ocieplenie wykonane z użyciem odpowiedniego dobranego rodzaju pianki poliuretanowej umożliwia ograniczenie kosztów energii oraz pozwala stworzyć oszczędne i ekologiczne budynki.

Nasze usługi są wykonywane z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn do natryski pianki poliuretanowej oraz z użyciem materiałów posiadających odpowiednie aprobaty techniczne.

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb.


Zapraszamy do kontaktu:
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
Tel. kom.: 609 479 000
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

149

32-438 Trzebunia

małopolskie

Adres Opis

Zdrojowa 6

32-400 Myślenice

małopolskie

Nasza firma oferuje naprawy pęknięć,rys oraz przejść instalacyjnych…

Adres

XXX-lecia PRL 7 m. 15

32-310 Klucze

małopolskie

Zobacz także