Izolacje Piankowe Focus Business

Wykonawcy

Raciborsko 358, 32-020 Wieliczka, małopolskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 15.10.2013, 09:25
Opis
Szanowni Klienci,

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie w zakresie HYDROIZOLACJI ORAZ IZOLACJI TERMICZNEJ METODĄ NATRYSKU PIANKI POLIURETANOWEJ. Tego rodzaju izolacja znakomicie nadaje się do ocieplenia zarówno domu (fundamentu, poddasza, ścian, stropu), jak i obiektów przemysłowych (hale, magazyny) oraz inwentarskich.

Ta nowoczesna metoda zapewnia doskonałe parametry techniczne ocieplenia, które zachowują swoje niezmienne cechy przez wiele lat. Zarówno korzyści z zastosowania izolacji piankowej, jak i krótki czas realizacji usług oraz konkurencyjne ceny usług, powodują że proponowane przez nas metody izolacji są coraz częściej wybierane przez inwestorów. Efektywne ocieplenie wykonane z użyciem odpowiedniego dobranego rodzaju pianki poliuretanowej umożliwia ograniczenie kosztów energii oraz pozwala stworzyć oszczędne i ekologiczne budynki.

Nasze usługi są wykonywane z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn do natryski pianki poliuretanowej oraz z użyciem materiałów posiadających odpowiednie aprobaty techniczne.

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb.


Zapraszamy do kontaktu:
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
Tel. kom.: 609 479 000
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Starczynowska 35 a

32-332 Bukowno

małopolskie

Adres Opis

ul. Konarskiego 8/3

30-049 Kraków

małopolskie

Projektowanie wnętrz to moja pasja, którą realizuję od 2007 roku.…

Adres Opis

Cholerzyn 215

32-060 Liszki k.Krakowa

małopolskie

Firma AH Hardt sp.j. jest najstarszym i najbardziej doświadczonym…

Zobacz także