Beton Staszów BETOMEX - beton drogowy i towarowy oraz asfalt

Producenci / Importerzy

Towarowa 46, 28-200 Staszów, świętokrzyskie

Oceń firmę
5,00 / 3 głosów
Dodany 30.01.2019, 22:46
Opis
Betoniarnia woj. Świętokrzyskie powiat Staszów to lokalizacja firmy BETOMEX ze Staszowa. Firma budowlana, której specjalizacja to produkcja i transport betonu oraz asfaltu. Produkujemy i oferujemy naszym klientom wysokiej jakości w różnych rodzajach beton zarówno beton towarowy, beton budowlany jak również inne rodzaje betonu.

Oferujemy zarówno produkty dla odbiorców detalicznych, pod pojedyncze inwestycje budowlane jak budownictwo jednorodzinne i inne. Jesteśmy jednak również przygotowani na obsługę dużych inwestycji i systematyczne ciągłe dostawy betonu na plac inwestycji i budowy. Dotyczy to także asfaltu, emulsji i innych oferowanych przez nas produktów. Firma nasza to doskonale doposażona flota pojazdów oraz wydajna, nowoczesna betoniarnia. Posiadamy mieszaniny w różnych rodzajach i klasach.

Betoniarnia BETOMEX to także usługi. Stabilizacja i podbudowa gruntu przy współpracy z firmą DYLMEX a także dźwigi Staszów i okolice. Oferujemy wynajem dźwigów a są to żurawie mobilne. Obecnie posiadamy dźwigi o ładowności 55 i 90 ton.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Kościuszki 66

28-200 STASZÓW

świętokrzyskie

Usługi Transportowe Orszulak – Krzysztof Orszulak to firma która…

ZGM "ZĘBIEC" S.A.

Producenci / Importerzy

Adres

. .

27-200 Starachowice

świętokrzyskie

ZHU STONE

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Wojska Polskiego

27-200 Starachowice

świętokrzyskie

Nabyte zdolności i lata doświadczeń w naszej firmie stanowią solidny…

Zobacz także