Baligówka - domy z drewna, karczmy, zajazdy, restauracje, altank

Wykonawcy

Śmietany, 34-222 Zawoja, małopolskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 19.09.2015, 18:28
Opis
Nasza firma Baligówka, zajmuje się kompleksową budową obiektów drewnianych z litych masywnych bali. Do budowy używamy drzew, których średnica przed obróbką przekracza nawet 500mm.

Obiekty wykonujemy w stylu góralskim. Szczeliny, które pojawiają się między balami tworzącymi ścianę, wypełniamy naturalnym mszeniem. Mszenie to, nie tylko doskonale uszczelnia budynek, ale także podkreśla jego walory estetyczne. Technologia w jakiej wykonujemy budynki wywodzi się z Podhala i jest systematycznie stosowana przez podhalańskich górali od ponad wieku.

Obiekty oddajemy do użytku w stanie surowym, zamkniętym lub wykończonym, gotowym do wprowadzenia się. Ogromnym atutem we współpracy z nami jest fakt, że część prac możecie wykonać sami systemem gospodarczym. Takie rozwiązanie, znacznie redukuje koszty budowy.

Budynki wykonujemy z własnego lub powierzonego nam przez inwestora materiału.

Obiekt może w całości powstać w siedzibie naszej firmy a następnie, w gotowych, ponumerowanych elementach zostać przewieziony na wskazane miejsce. Takie rozwiązanie jest idealne i doceniane przez wielu inwestorów, ponieważ cały proces obróbki zostaje wykonany w naszym zakładzie a do klienta trafiają gotowe elementy. Czas montażu elementów obiektu uzależniony jest od powierzchni budynku i trwa od 2 do 4 tygodni.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
BUDMAX

Wykonawcy

Adres

Jaśminowa 7

32-500 Chrzanów

małopolskie

Adres

Rzemieślnicza 1

30-363 Kraków

małopolskie

Adres

Lwowska 263

33-300 Nowy Sącz

małopolskie

Zobacz także