Nie przegap najnowszych i najciekawszych treści
Przydatne porady
Wyjątkowe konkursy
Nowości rynkowe
Buduj swoją wiedzę i inspiruj się!
Zapisuję się na Newsletter, zawierający informacje handlowe i marketingowe Polska Press sp. z o.o. W tym celu podaję poniżej mój adres e-mail.
Możesz w każdej chwili wypisać się z Newslettera – link znajdziesz w każdej wiadomości, jaką do Ciebie wyślemy. Po wyrejestrowaniu się z Newslettera nie będziesz już otrzymywał naszych wiadomości, nie wpływa to na legalność wysyłki Newslettera przed wypisaniem się z listy mailingowej.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Polska Press sp. z o.o. w Warszawie. Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz tematykę, jaka Cię interesuje:
e-mieszkanie.pl, urządzone.pl, e-lazienki.pl, e-aranżacje.pl
e-dach.pl, e-instalacje.pl, e-izolacje.pl, e-okna.pl, e-sciany.pl, forum-budowlane.pl
e-ogrodek.pl, forumogrodowe.pl
W najbliższy wtorek otrzymasz pierwszy newsletter z najnowszymi poradami i inspiracjami.
Jak wszystkim z pewnością wiadomo – fundament stanowi podstawę konstrukcji domu. Mając…
Jesteś w:
Ocieplenie budynku znacznie zmniejsza jego koszty utrzymania – przede wszystkim mniej wydajemy na ogrzewanie domu. Jednak, żeby ocieplenie...
Na docieplenie ścian styropianem decyduje się dziś bardzo wielu inwestorów. W niektórych przypadkach jest...
Z punktu widzenia przydatności materiałów do izolacji akustycznej pomieszczeń i tłumienia dźwięków...
Włóknoceluloza pojawiła się na rynkach zachodnioeuropejskich już na początku lat siedemdziesiątych.
Inwestorzy coraz większą uwagę zwracają na dobór energooszczędnych materiałów budowlanych, które mają zapewnić...
Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Gadżety reklamowe Sklep budowlany - jak skutecznie go reklamować? Odkurzacz jaki kupić
Panele winylowe na ścianie Jeżeli jesteś nowy przywitaj się TUTAJ Podłoga do salonu Powierzchnia użytkowa poddasza dla Starostwa i do celów podatku
Fakt, że budynek posiada izolację termiczną nie musi oznaczać, że konstrukcja ta jest dobrze zabezpieczona przed...
Drewniane domy oddane do użytku przed dziesięcioleciami niejednokrotnie wymagają docieplenia.
Aby w domu było miło i przytulnie musi w nim przede wszystkim ciepło. Samo ogrzewanie pomieszczeń jednak nie wystarczy.
Znaczna część elewacji ocieplonych kilka lub kilkanaście lat temu metodą bezspoinową wymaga dziś renowacji.
Grad z nieba, spadająca gałąź – to tylko nieliczne z niespodziewanych przypadków mogące dość poważnie uszkodzić...
Każdy chciałby mieszkać w suchym, ciepłym domu o trwałej elewacji, odpornej na uszkodzenia, brud i kwaśne deszcze.
Firmy handlowe / dystrybutorzy
Słaba izolacja przegród budowlanych oraz stary, nieefektywny system ogrzewania powodują, że w kilkudziesięcioletnich...
Obserwacja rynku wykonawczego nie skłania do wysokiej oceny jakości robót dociepleniowych.
Ocieplenie ścian zewnętrznych nowoczesnymi materiałami to sposób, aby budynki stały się bardziej energooszczędne.
poprzednia
następna
Zobacz także
Budowa własnego domu to dość skomplikowane przedsięwzięcie. A szybkie tempo wznoszenia budynku ma swoje konsekwencje.
Zefiranty to bardzo wdzięczne rośliny cebulowe, które kwitną późnym latem. Podpowiadamy, jakie mają wymagania i jak uprawiać zefiranty.
Utrzymanie lodówki w czystości to gwarancja zachowania dłuższej świeżości przechowywanych w nich produktów oraz braku drożdżaków, pleśni oraz innych..
Ratunkiem na zbyt wąskie, za wysokie lub za niskie mieszkanie nie musi być gruntowna przebudowa.
blisko 14 tysięcy osób codziennie rozmawia o budowie i remoncie domu