Zaprojektuj łazienkę - konkurs

Wedi Polska - producent specjalistycznych materiałów budowlanych - zaprasza projektantów oraz wykonawców do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą łazienkę wykonaną przy użyciu płyty budowlanej wedi lub elementu z płyty wedi. Autor najlepszej aranżacji spędzi tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie.

projekt łazienkiCelem konkursu jest popularyzacja najnowszych rozwiązań przydatnych w tworzeniu niebanalnych wnętrz łazienek oraz innych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Właściwości i a łatwość obróbki płyty wedi sprawiają, że znikają ograniczenia związane z kształtem i przestrzenią. Daje to swobodę tworzenia, której granice wyznacza jedynie wyobraźnia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres e-mail zdjęcia (wraz z krótkim opisem) wykonanego elementu zabudowy łazienkowej częściowej (np. obudowa wanny) lub całościowej aranżacji pomieszczenia, stworzonej za pomocą płyty wedi. Należy także dołączyć zdjęcie numeru płyty, z której została wykonana zabudowa (nadruk na płycie) lub dowód zakupu.

Nadesłane zdjęcia prezentowane będą na stronie internetowej firmy, na której znaleźć można także więcej informacji o konkursie. Fotografie będą służyć wymianie doświadczeń i ciekawych pomysłów, stworzą także swoiste forum doradcze. Nagrodą za najciekawszą zabudowę jest dwuosobowy, tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Zwycięzcę konkursu poznamy na początku 2009 roku.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Wedi GmbH

Polecamy Ci również

Zobacz także