XXXIII Targi Budownictwa "TWÓJ DOM 2008"

W targach weźmie udział ok.200 firm budowlanych oraz związanych z budownictwem, jest to obecnie jedna z największych budowlanych imprez branżowych w Polsce południowej. Podbeskidzie jest bardzo dobrym miejscem na promocję, gdyż z uwagi na atrakcyjne tereny budowlane szybko wzrasta tu liczba inwestycji mieszkaniowych i infrastrukturalnych.

tragi budownictwaTargi mają charakter transgraniczny, uczestniczą w nich także firmy oraz izby gospodarcze z Czech i Słowacji. Stwarza to możliwość nawiązania kontaktów czy poszukiwania partnerów na tych rynkach.

O randze targów świadczy też niezmiennie wysoka liczba zwiedzających, w ostatnich latach wynosi ona blisko 10 tys. osób. Każdy rok przynosi nowe produkty i technologie prezentowane przez firmy na targach, nowości targowe zostaną nagrodzone Złotym Filarem Budownictwa Pucharem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Targi odbywają się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Wojewody Śląskiego a także Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Bielsko-Biała, 9-11 maja 2008, Hala Sportowa BKS

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Biuro Promocji i Wystaw ASTRA

Polecamy Ci również

Zobacz także