Wykonawcy budowlani - liderzy

Wykonawcy budowlani - liderzy

Pozycja lidera zobowiązuje, dlatego też SOLBET – producent elementów murowych z betonu komórkowego - na swojej stronie internetowej będzie udostępniać kontakty do Polecanych Wykonawców.

Celem projektu jest to, by z grona wykonawców wyróżnić tych, którzy do sztuki budowania podchodzą z należytą starannością, stosując się do zasad, a przez to wykorzystując wszystkie zalety, które daje materiał zastosowany do budowania. Baza Polecanych Wykonawców tworzona jest przede wszystkim z myślą o inwestorach, by mogli znaleźć i wybrać firmę do budowy swojej inwestycji z rekomendowanego grona. Lista tworzona przez SOLBET to znakomite narzędzie dla firm wykonawczych. Dzięki temu zostanie ułatwiona komunikacja pomiędzy inwestorem i wykonawcą. Inwestorzy często zwracają się z zapytaniem o godną polecenia firmę, która zrealizuje ich budowę. Teraz sami będą mogli odszukać firmy działające w danym województwie.
Obecność w gronie Polecanych Wykonawców bez wątpienia zwiększy możliwości otrzymania zlecenia przez Wykonawcę.

wykonawcy budowlani

Projekt daje wykonawcom możliwość zaprezentowania się na własnych stronach internetowych stworzonych na platformie SOLBETU. Zamieszczenie w Bazie Polecanych Wykonawców oraz wykonanie strony internetowej jest bezpłatne i opiera się wyłącznie na rzetelności i solidności firmy wykonawczej.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Solbet

Polecamy Ci również

Zobacz także