Wstąp do Akademii Oszczędzania Energii

Na przełomie października i listopada odbędzie się czwarta edycja szkoleń Akademii Oszczędzania Energii. Akademia Odwiedzi główne miasta Polski z zamiarem dotarcia do jak największej liczby zainteresowanych osób.

Akademia Oszczędzania EnergiiAkademia Oszczędzania Energii skierowana jest przede wszystkim do firm wykonawczych zajmujących się obsługą średnich i małych inwestycji, nowych oraz modernizowanych obiektów.

Dzięki Akademii uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami w zakresie doboru i wykonywania izolacji. ROCKWOOL dba o to, aby uczestnicy Akademii mieli dostęp do najnowszej wiedzy z dziedziny izolacji dlatego częścią oferty AOE są szkolenia prowadzone przez Doradców Technicznych firmy. Współorganizatorem szkoleń jest firma INFO-INWEST, która na bieżąco śledzi rozwój branż związanych z budownictwem i dzięki temu posiada aktualną wiedzę na temat inwestycji budowlanych w Polsce.

Dostępność wielu technologii i możliwości konstrukcyjnych wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań izolacyjnych, a następnie zamontowania materiału izolacyjnego w sposób spełniające wymogi dotyczące efektywności energetycznej budynku. Stąd też misją Akademii Oszczędzania Energii jest podnoszenie wiedzy i standardów w zakresie odpowiedniego doboru i zastosowania izolacji termicznej - wykorzystując wieloletnie doświadczenia firmy ROCKWOOL.

Tematykę najbliższych szkoleń stanowić będą "Energooszczędne rozwiązania izolacyjne ze skalnej wełny Rockwool”, w tym m.in.:

  • ocena energetyczna budynków (budownictwo energooszczędne i świadectwa energetyczne),
  • energooszczędne ocieplenie - prawidłowy dobór i montaż ocieplenia stropodachu wen-
    tylowanego i poddasza użytkowego.

W szkoleniach może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.aoe.rockwool.pl bądź też skontaktuje się telefonicznie lub mailowo ze współorganizatorem szkoleń - firmą Info-Inwest. 
Tel. 022 664 44 44,
mail: rockwool@infoinwest.pl

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Rockwool Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także