Wiosenny ROCKWOOL RoadShow 2017

0
Szkolenie ROCKWOOL

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL po raz kolejny rusza w trasę by spotykać się z profesjonalistami. Już w marcu wykonawcy ociepleń poddaszy i ścian zewnętrznych będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami z Doradcami ROCKWOOL. Spotkania odbędą się w 14 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Wełna skalna to gwarancja pracy z materiałem trwałym, zapewniającym domownikom bezpieczeństwo i komfort. Specjaliści, którzy wykorzystują ten materiał w budowie, są uważani za największych ekspertów w swojej branży. Dlatego też firma ROCKWOOL darząc ich ogromnym szacunkiem przygotowała wiosenną odsłonę ROCKWOOL RoadShow, podczas której wesprze zarówno doświadczonych fachowców, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę w tym zawodzie.

Zespół Mobilnego Centrum Szkoleniowego przybliży uczestnikom tematykę ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą ETICS. Zaprezentowane zostaną także zasady montażu izolacji poddaszy w układzie dwuwarstwowym wraz z systemem ROCKTECT, a także sposoby na radzenie sobie z newralgicznymi miejscami, które decydują o jakości całego ocieplenia. Zaprezentowany zostanie również nowy, przygotowany specjalnie dla wykonawców ociepleń kalkulator, służący do obliczania ilości wełny skalnej potrzebnej do izolacji realizowanego poddasza lub ścian zewnętrznych.

Zobacz RoadShow 2016

W trakcie spotkań szczególny nacisk kładziony jest na praktykę, dlatego każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego wykonania ocieplenia ściany. Jak co roku i w tej edycji RoadShow, szkolenia zostaną przeprowadzone w warsztatach szkół zawodowych oraz techników, a także w centrach kształcenia praktycznego.

Warsztaty będą też okazją do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę wykonawcy – elektronarzędziami marki BOSCH oraz łącznikami wraz z termo-dyblami firmy Koelner. Obaj producenci są parterami wiosennej edycji Roadshow.

Pierwsze z cyklu szkoleń odbędzie się już 13 marca w Szczecinie. Kolejne miasta, w których zawita RoadShow to m.in. Poznań, Bydgoszcz oraz Wrocław. W celu ułatwienia wykonawcom zgłoszenia udziału w szkoleniach, wystarczy wysłać SMS o treści szkolenie na numer 4622 (koszty zgodny z taryfą operatora), a później czekać na kontakt infolinii która przedstawi wszystkie szczegóły i zapisze na odpowiednie szkolenie. Można również zapisać się na szkolenia poprzez formularz dostępny na stronie rockwool.pl/wsparcie/roadshow/.

Cykl szkoleń ROCKWOOL to doskonała okazja, by nawiązać nowe znajomości w środowisku ekspertów oraz pogłębić swoją wiedzę poprzez wymianę doświadczeń. Na wszystkich uczestników czekają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Terminy poszczególnych szkoleń

logo Rockwool
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Polecamy Ci również

Zobacz także