Uszczelniacz do spoin

Trwałe i skuteczne uszczelnienie pracujących szczelin i dylatacji bardzo często przysparza wykonawcom nie lada problemów. Najważniejszy jest dobór odpowiedniego uszczelniacza – elastycznego, odpornego na wilgoć i skrajne temperatury.

Sintex MS-20 firmy Quilosa to jednokomponentowy, niskomodularny uszczelniacz, oparty na MS-polimerach,  twardniejący pod wpływem temperatury i wilgoci z powietrza.  Nadaje się do wszelkiego typu spoin budowlanych: statycznych i ruchomych.  Świetnie sprawdza się w przypadku pęknięć i ruchomych szczelin zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
uszczelniacz do spoin

Jest stosowany do uszczelniania rozszerzających się spoin narażonych na duży zakres ruchu – powyżej 25%. Charakteryzuje się rewelacyjną przyczepnością nawet do mokrych powierzchni.  Jest wodoszczelny i odporny na warunki atmosferyczne. Można go malować. Jest neutralny. Nie powoduje korozji z metalami i może być stosowany na powierzchnie zasadowe (beton, cement, kamień itp.). Pozostaje elastyczny nawet w temperaturze od – 40 do +90ºC. Czas przyczepności wynosi od 10-15 min.

Opakowanie: kartusz 300 ml lub opakowanie aluminiowe - 400 ml i 600 ml.
Kolory: biały, szary.
Dystrybutor: Building Solution, www.buildingsolution.pl

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Building Solution

Polecamy Ci również

Zobacz także