Trimo Polska zbiera wyróżnienia

Dla firmy statuetka TOP BUILDERTrimo Polska rok 2010 rozpoczął się bardzo pomyślnie.

Budowlana Firma RokuUdana prezentacja systemu Qbiss by trimo na Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu oraz wyjątkowe, urządzone minimalistycznie i elegancko stoisko wzbudzało zachwyt i uznanie wśród licznej grupy odwiedzających. Zwieńczeniem sukcesu udanego wystąpienia podczas targów Budma było przyznanie Qbiss by trimo nagrody w konkursie TOP BUILDER – Qbiss by trimo otrzymał statuetkę TOP BUILDER za swoją innowacyjność i nowatorskie rozwiązania.

Dodatkowo w lutym firma Trimo została wyróżniona tytułem Budowlana Firma Roku 2009 roku. Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się 25 lutego w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wyróżnienie Budowlana Firma Roku jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję i radę programową miesięcznika „Builder" firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Specjalne wyróżnienie przyznane zostało prezesowi firmy Miranowi Zgajnar, za skuteczne zarządzanie firmą.

wręczenie wyróżnieniaTegoroczne nagrody to kolejne wyróżnienia przyznane Trimo w ciągu ostatnich kilku lat. Firma otrzymała już: uznanie za prezentację produktów Trimo na międzynarodowych targach w Zagrzebiu 2008, wyróżnienie na wystawie BAU 2005 w Monachium dla paneli Trimoterm MULTIVARIO uznanych za Innowacyjny Produkt w architekturze, wyróżnienie Orły Polskiego Budownictwa 2008, czy też statuetka TOP BUILDER 2009 za produkt płyt warstwowych Trimoterm MULTIVARIO.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Trimo Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także