Targi Budowlane SIBEX 2008

Kolporter Expo zaprasza w dniach 29 lutego - 2 marca 2008 roku na Targi Budowlane Silesia Building Expo - SIBEX 2008- targi prezentujące pełną ofertę budowlano -mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej.

targi budowlane SIBEX 2008SIBEX 2008 to nawiązanie do tradycji dużych targów budowlanych, odbywających się przed laty na terenie woj. śląskiego. Jest to propozycja nie tylko dla firm, zajmujących się budownictwem i aranżacją wnętrz, ale także dla wszystkich, zainteresowanych kupnem i urządzeniem własnego mieszkania czy domu.

Najnowsze technologie i materiały budowlane, projekty, meble i elementy wyposażenia, oferta kredytowa banków, propozycje developerów oraz pośredników mieszkaniowych - to tylko część bogatej oferty wystawienniczej targów SIBEX 2008. Podczas targów zaprezentowane zostaną także plany zagospodarowania przestrzennego miast aglomeracji śląskiej.

W związku z rozpoczęciem działalności nowego Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia, w którym odbędą się targi - do końca 2007 roku na SIBEX 2008 obowiązywać będą promocyjne ceny powierzchni wystawienniczej.

Zadbamy też o liczny udział osób zwiedzających targi, prowadząc szeroko zakrojoną kampanię medialną. Przewidujemy w niej zarówno udział prasy branżowej, jak i mediów lokalnych (prasa, radio, telewizja, duża akcja plakatowa i billboardowa, ulotki i zaproszenia). Zaprosimy też do odwiedzenia targów przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski, tworząc dla nich w na stronach internetowych możliwość bezpłatnej rejestracji.

Targi Silesia Building Expo - SIBEX 2008 to propozycja dla tych, którzy chcą zrobić na Śląsku dobry biznes oraz dla tych, którzy chcą mieszkać lepiej, wygodniej, nowocześniej.

Zapraszamy na Targi Godne Śląska
Więcej informacji na www.sibex.pl

Menedżer Projektu - Henryk Skup
tel. 041 367 86 60
fax 041 367 86 65
kom. 510 031 665
e-mail: sibex@kolporter.com.pl

Organizator
Kolporter EXPO Sp. z o.o.
25-528 Kielce, ul. Zagnańska 61

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kolporter Expo

Polecamy Ci również

Zobacz także