Szkolenie dla firm tynkarskich

Jesienią tego roku firma Baumit, producent materiałów budowlanych, zorganizowała cykl szkoleń dla firm tynkarskich i hurtowni. Podczas trwających cztery dni wyjazdów uczestnicy mogli wysłuchać wykładu połączonego ze zwiedzaniem nowoczesnej fabryki zapraw i suchych mieszanek tynkarskich Baumit Czechy.

szkolenie dla firm tynkarskichPodczas szkolenia kolejne etapy wytwarzania produktów Baumit zostały dokładnie zaprezentowane i omówione krok po kroku.

Przedstawiciele firm tynkarskich i handlowych z całej Polski mieli okazję zapoznać się z nowymi technologiami produkcji tych materiałów, jak również z cieszącą się coraz większą popularnością techniką silosową.

Tematyka szkolenia została bardzo precyzyjnie dobrana i ma duże znaczenie dla szkolonych, głównie ze względu na kierunek rozwoju rynku budowlanego w Polsce. Coraz częściej produkty sporządzane samodzielnie na placu budowy zastępowane są przygotowanymi fabrycznie, gotowymi mieszankami tynkarskimi.

Na wiosnę przyszłego roku planowana jest organizacja kolejnego cyklu szkoleń. W celu uzyskania bliższych informacji na temat możliwości uczestniczenia w szkoleniu należy skontaktować się z przedstawicielami firmy Baumit pisząc na adres e - mail: szkolenia@baumit.pl

Technika silosowa - gotowy produkt dostarczany jest w silosach bezpośrednio na plac budowy. Po ustawieniu zbiornika, suchy materiał przenoszony jest za pomocą podajników pneumatycznych bezpośrednio do maszyn wykonujących gotową zaprawę.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Baumit

Polecamy Ci również

Zobacz także