Sytuacja składów budowlanych

Sytuacja składów budowlanych

Sondaż został przeprowadzony metodą wywiadu telefonicznego CATI wśród składów budowlanych (mających w sprzedaży materiały wznoszeniowe i wykończeniowe).

Próba: 204 szefów składów budowlanych, dobór kwotowy próby zapewnia reprezentatywność wyników dla składów budowlanych w Polsce.

Termin realizacji: 03.12-11.12.2009 r.

Ocena sytuacji składu budowlanego w 2009 roku
W opinii blisko połowy respondentów (47%) rok 2009 był dobrym okresem w działalności ich składu budowlanego na rynku. Co piąty badany wskazuje, że w 2009 roku sytuacja ich składu była zła.

sytuacja składów budowlanych

Przewidywana sytuacja składu budowlanego w 2010 roku
W opinii blisko 40% respondentów sytuacja ich składu w 2010 roku nie zmieni się, co czwarty badany jest optymistą i oczekuje poprawy. Co ósmy przedstawiciel składów budowlanych wskazuje, iż sytuacja firmy pogorszy się w przyszłym roku.

ocena sytuacji składów budowlanych
rok 2009:
ogółem           dobry rok        przeciętny rok         zły rok

Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 3nie wiem;Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 4sytuacja zdecydowanie się poprawi;Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 5sytuacja trochę się pogorszy;Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 6nie zmieni się;Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 7sytuacja trochę się poprawi;Sytuacja składów budowlanych - zdjęcie 8 sytuacja zdecydowanie się poprawi

 

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: BCMM

Polecamy Ci również

Zobacz także