Święty Mikołaj Caparola

6 grudnia 2009 roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni spotkają się gwiazdy polskiej estrady, znani z telewizji aktorzy, prezenterzy i muzycy oraz dzieci z domów dziecka. Wspierają organizowaną od siedemnastu lat przez Telewizję Polską akcję charytatywną „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Firma Caparol ma przyjemność uczestniczyć w niej po raz kolejny.

Caparol

Kolorowy ogromny słoń – symbol marki Caparol – pojawi się na antenie TVP w mikołajkowy niedzielny wieczór, o godzinie 20. Ponownie wystąpi jako jeden ze Świętych Mikołajów, którzy wraz z zaproszonymi przez telewizję artystami i dziećmi, weźmie udział  w corocznej zbiórce pieniędzy i darów na rzecz rodzinnych domów dziecka oraz wybranych placówek opiekuńczo-wychowawczych w Polsce. A gości na gdyńskiej scenie będzie znacznie, znacznie więcej, ponieważ dla najmłodszych wystąpią tacy znakomici artyści jak: Ira, De Mono, Łzy, Patrycja Markowska i Łukasz Zagrobelny. 

farbyFirma Caparol Polska uczestniczy w akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” po raz szósty. Co roku wspiera domy dziecka w różnych województwach, dostarczając materiały i produkty potrzebne do remontów i renowacji budynków. Tym razem Święty Mikołaj Caparola zagości w kilku domach dziecka województwa pomorskiego, gdzie zadba o bezpieczny remont i komfort mieszkania przebywających w nim dzieci. 

Transmisja 6 grudnia, o godzinie 20, w programie 2 Telewizji Polskiej.

Albo przyjedźcie do Gdyni i przyłączcie się, ponieważ i Wy „możecie zostać Świętym Mikołajem”!  Start imprezy: 15.00, Skwer Kościuszki, scena przy ORP Błyskawica.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Caparol

Polecamy Ci również

Zobacz także