Solidne wykonawstwo gwarancją dalszych rekomendacji

0
Solidne wykonawstwo gwarancją dalszych rekomendacji

Solidność i łatwość wykonawstwa

Większości klientom zależy na tym, aby prace budowlane były wykonywane szybko i solidnie. Połączenie tych elementów w ramach usług budowlanych jest trudne, ale z wykorzystaniem betonu komórkowego H+H może stać się o wiele łatwiejsze. Wysokiej klasy materiały murowe gwarantują odpowiednią jakość wykonania, co przekłada się na zadowolenie inwestorów i sprzyja pozyskiwaniu rekomendacji oraz wpływa na rozwój firmy.

Beton komórkowy jest łatwy w murowaniu, ponieważ ma wysoką dokładność wymiarową. Dzięki temu można go łączyć przy użyciu tzw. cienkiej spoiny, co minimalizuje z kolei ryzyko występowania mostków termicznych. Materiał ten powoduje, że murarze wykorzystują w swoim wykonawstwie mniejszą liczbę bloczków przypadających na 1 m2 i mniejszą ilość spoin. Bloczki łączą się precyzyjnie ze sobą, a jest to szczególnie istotne w przypadku wykonywania narożników czy łuków.

Korzystanie z betonu komórkowego przy wznoszeniu różnych konstrukcji murowanych ułatwia ich właściwe kształtowanie. Materiał ten nie stwarza oporów podczas obróbki i przycinaniu ręcznym przy użyciu piły widiowej – ścianom można nadawać oczekiwany wymiar i kształt, także jeśli chodzi o wykonanie otworów okiennych. Wzniesione z wykorzystaniem betonu komórkowego ściany są równe i gładkie i nie wymagają już dodatkowego przygotowania pod tynkowanie, a w przypadku drugiego materiału systemowego, czyli silikatów mogą nawet pozostać nieotynkowane. Nieocenionym atutem betonu komórkowego jest korzystna izolacyjność cieplna połączona z odpowiednią wytrzymałością i izolacyjnością akustyczną powstających przegród – ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

źródło: hplush.pl

Oszczędność czasu

Klientom indywidualnym przy wznoszeniu domu, jak i inwestorom podejmującym się dużych inwestycji deweloperskich, zawsze zależy na czasie. Firma wykonawcza gwarantująca szybkie tempo pracy jest bardziej konkurencyjna od innych. Aby zwiększyć swoją efektywność i zrealizować inwestycję w założonym terminie, należy wybierać materiały, które pomogą przyspieszyć budowę.

Już na etapie transportu materiałów na plac budowy można zaoszczędzić czas. W systemie H+H, dzięki zastosowaniu uchwytów montażowych, transport bloczków jest prostszy, niż w przypadku innych, typowych materiałów murarskich.

System Budowy H+H oferuje kompleksowe rozwiązania do wznoszenia ścian w sposób szybki, prosty i bezbłędny. Oferta obejmuje zestaw elementów z betonu komórkowego i silikatów przeznaczonych do budowy ścian konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych oraz działowych. Dodatkowo do wznoszenia ścian fundamentowych i piwnicznych oraz elewacji firma wykonawcza może użyć specjalnych wyrobów wapienno‑piaskowych.

Korzystanie z rozwiązań systemowych niesie za sobą wiele pozytywnych skutków. Wykonawca nie traci czasu na poszukiwanie poszczególnych produktów, a przy tym ma gwarancję tego, że wszystkie będą idealnie do siebie dopasowane. Zaowocuje to powstaniem solidnego wykonawstwa, a co za tym idzie – klient poleci firmę kolejnym inwestorom.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także