Rockwool Polska Top Marką 2009

W ogólnopolskim konkursie konsumenckim Laur Konsumenta/Laur Klienta Rockwool Polska okazał się najwyżej cenioną marką zestawienia Top Marka 2009. Firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii Budownictwo, zdobywając tym samym złote godło i tytuł Top Marki 2009.

Laur Klienta 2009Najwyższa pozycja Rockwool Polska wśród najbardziej uznanych i cenionych marek budowlanych potwierdza wysoką jakość produktów firmy i oferowanego przez nią serwisu. O przyznaniu firmie Top Marki 2009 zadecydowali w ogólnopolskim sondażu specjaliści z branży budowlanej  deweloperzy, firmy wykonawcze, dystrybutorzy. „To dla nas duży sukces – komentuje otrzymaną nagrodę dyrektor marketingu Rockwool Polska, Jacek Kieszkowski. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne i prestiżowe, gdyż o jego przyznaniu decydują profesjonaliści budowlani, którzy na co dzień spotykają się z produktami Rockwool i z nich korzystają.”

Top Marka jest nową kategorią prestiżowego konkursu Laur Konsumenta/Laur Klienta, powstałą na specjalne życzenie jego uczestników. Program, organizowany przez Grupę Media Partner, wyłania na podstawie ogólnopolskich badań najbardziej cenne i popularne marki w określonych kategoriach. Jak podkreśla redaktor naczelny Media Partner oraz dyrektor programu, Robert Kowalski: „Nagrodzenie firmy Top Marką to dla niej ogromny sukces, który z powodzeniem może posłużyć jako istotne narzędzie w jej promocji. Wyróżnienie jest także potwierdzeniem najwyższej jakości wyrobów laureata i profesjonalizmu świadczonych przez niego usług. Warto również podkreślić wysoki stopień znajomości produktów marki Rockwool oraz polecanie ich partnerom i klientom.”

Rockwool Polska jest producentem wyrobów do kompleksowej izolacji budynków ze skalnej wełny mineralnej. Produkty firmy  uzyskały dotychczas wiele prestiżowych nagród, m.in. zostały trzykrotnie nagrodzone ogólnopolskim godłem Laur Klienta w kategorii izolacji budowlanych w 2005, 2007 i 2008 roku. Otrzymywane dotychczas przez Rockwool złote medale i tytuł Grand Prix Lauru Klienta dotyczyły tylko kategorii z zakresu izolacji. Złoty medal Top Marka 2009 jest wyróżnieniem spośród marek w szerszej kategorii, jaką jest Budownictwo.

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Rockwool Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także