Promocja wełny mineralnej

Z początkiem czerwca br. Fortress - generalny dystrybutor wełny mineralnej Guardian - rozpoczęła akcję promocji sprzedaży pod hasłem „Czerwiec z adrenaliną”. Loteria promocyjna skierowana jest do hurtowni i centrów dystrybucyjnych materiałów budowlanych na terenie całego kraju.

promocja wełny szklanejJazda lamborghini czy porsche, lot szybowcem, wyprawa na quadach czy kurs doskonalenia jazdy - tego typu atrakcje czekają na klientów. Fortress zachęcając do zakupu wełny szklanej Guardian, zaproponowała udział w loterii promocyjnej. Przy zakupie minimum 22 palet wełny mineralnej marki Guardian można wziąć udział w losowaniu nagrody. To talon o wartości 1500 zł do wykorzystania i wyboru atrakcji na www.wyjątkowyprezent.pl.

Promocją objęte są zamówienia na wełnę Guardian liczone w ilościach pełnosamochodowych. Akcja promocji sprzedaży potrwa do końca czerwca br.

Amerykańska wełna Guardian to połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji, zapewniającej wysoką jakość materiału z konkurencyjną ceną. Fortress przedstawiła rodzimym odbiorcom z branży budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego pełny asortyment paneli i rolek z wełny szklanej o gęstości od lekkiej do średniej. Oferowane produkty mają niską wagę, są atrakcyjne cenowo i pozwalają na znaczący wzrost wydajności cieplnej budynków mieszkalnych i komercyjnych. Dostępne są w różnorodnych grubościach i szerokościach.

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fortress

Polecamy Ci również

Zobacz także