Program lojalnościowy FAST

FAntaSTyczna Promocja to nazwa programu lojalnościowego opracowanego przez firmę Fast. Ze względu na ogromne zainteresowanie, z jakim spotkała się pierwsza edycja promocji, organizator postanowił powtórzyć akcję.

nagrody w programiePodczas pierwszej edycji firma FAST rozdała setki, a w niektórych przypadkach tysiące nagród dla wykonawców. Dlatego też te z nagród, które cieszyły się największym uznaniem znalazły się również w drugiej edycji FAntaSTycznej Promocji, obok propozycji wielu nowych nagród.

Zasady uczestnictwa:
Zasady uczestnictwa pozostają te same - na większości produktów firmy FAST umieszczone zostały punkty o nominałach 2, 5, 10, 15, 30. W przypadku worków punkty są wydrukowane na workach, w przypadku tynków i farb na wieczkach wiaderek.
Punkty należy  nanieść na specjalną kartę do pobrania z naszej strony lub w punkcie handlowym, wpisać nagrodę lub nagrody z katalogu a następnie kartę punktów przesłać na adres firmy Fast z dopiskiem "FAntaSTyczna Promocja"

Osoby, które dokonały rejestracji w pierwszej edycji, zachowują swój numer uczestnika. Jeżeli dane adresowe uległy zmianie, na adres organizatora przysłać należy aktualny adres. Osoby, które nie brały udziału w programie, aby wziąć udział w promocji, powinny  zarejestrować się na stronie organizatora (zakładka – Rejestracja) albo pobrać formularz rejestracyjny w punkcie handlowym lub ze strony (zakładka - Plik). Zebrane punkty należy nanieść na kartę punktów, wpisać nagrodę lub nagrody z katalogu a następnie kartę punktów przesłać na adres firmy Fast z dopiskiem "FAntaSTyczna Promocja"

 

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Fast

Polecamy Ci również

Zobacz także