Profit-Mata - nowa wełna

Oferta ISOVER została wzbogacona o wełnę mineralną w rolce Profit-Mata, która razem z ISOVER Multimax 30 i Super-Matą tworzy rodzinę produktów o najniższych współczynnikach przenikania ciepła lambda.

Profit-Mata - nowa wełna - zdjęcie 1 Najnowszy produkt ISOVER to znaczna oszczędność energii niezbędnej do ogrzania domu, a w konsekwencji obniżenie kosztów jego utrzymania.

Profit-Mata – o deklarowanym współczynniku lambda λ = 0,035 W/(m·K) - to doskonały materiał do izolacji termicznej i akustycznej dachów stromych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg i stropów drewnianych oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Wełna w rolce Profit-Mata o wysokiej sprężystości jest łatwa i szybka w montażu, zapewniając przy tym jego dokładność. Profit-Mata może być montowana na lekki wcisk i nie wymaga wówczas dodatkowych mocowań i zabezpieczeń.

Izolacja domu to inwestycja na wiele lat, która wraz z zakupem właściwego źródła ogrzewania gwarantuje komfort termiczny jego mieszkańcom. Dobra izolacja już od momentu jej zainstalowania przynosi korzyści przez następne lata w postaci niskich kosztów utrzymania domu. Źródło energii nie wystarczy, niezbędna jest dobrze izolująca „koperta”, a odpowiednia izolacja pozwala wówczas zatrzymać ciepłe powietrze zimą lub chłodne latem w domu. Nowy produkt z rodziny produktów o niskim współczynniku lambda jest również bardzo szybki i łatwy w montażu, a to z kolei dobra wiadomość dla wykonawców” – mówi Janusz Łyczko, Kierownik Marketingu ISOVER.

Profit-Mata zdobyła już uznanie specjalistów i otrzymała wyróżnienie Teraz Polska dla polskich produktów o najwyższej jakości.

Zastosowanie: izolacja cieplna i akustyczna dachów stromych. Dodatkowe zastosowanie: izolacja cieplna i akustyczna poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg i stropów drewnianych pomiędzy legarami, drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. 

Parametry:

  • λD = 0,035 W/(m·K),
  • zakres dostępnych grubości 50-200 mm,
  • MW-EN13162-T3-MU1-AFr5,
  • produkt niepalny - klasa reakcji na ogień A1,
  • łatwy montaż dzięki wysokiej sztywności.

Ceny netto Profit-Maty w zależności od grubości płyt: 50 mm - 13,99 zł/m²; 100 mm - 27,44 zł/m²; 150 mm - 40,34 zł/m²; 200 mm - 53,23 zł/m².

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Isover

Polecamy Ci również

Zobacz także