Profil do sufitów podwieszanych PeakForm – Dobry Wybór 2004

profil do sufitów podwieszanychProfil główny do sufitów podwieszanych Peakform firmy Armstrong zdobył w swojej kategorii główną nagrodę w II edycji konkursu „Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2004”, organizowanego przez miesięcznik „Podłogi i Ściany".

Celem konkursu było wyłonienie produktów niezawodnych, specjalistycznych, przeznaczonych dla profesjonalistów. Jury konkursu zwracało uwagę, czy rekomendowane produkty mają obowiązujące w Polsce aprobaty i atesty oraz referencje inwestorów i użytkowników. Nie bez znaczenia była również relacja jakości wyrobu do jego ceny. Komisja konkursowa wyszukała i nagrodziła wygodne w użytkowaniu produkty wysokiej jakości, wykonane według nowoczesnych technologii.

profil PeakformPodstawą dobrej instalacji sufitu podwieszanego jest utrzymanie poziomu i liniowości profili głównych. Peakform to profil o zwiększonej, w porównaniu do starszych modeli, odporności na rotację. Jest też od nich lżejszy. Kształt jego główki zwęża się ku górze zapewniając łatwiejsze i szybsze cięcie produktu. Charakterystyczny ścieg spajający dwie warstwy blachy, nadaje profilowi unikalną siłę i stabilność, a przede wszystkim redukuje jego podatność na skręcanie. Jest to rozwiązanie chronione patentem. Nowością jest również zamek Superlock. Dzięki bocznemu łączeniu i rozłączaniu profili, są one łatwiejsze w instalacji i demontażu w miejscach trudno dostępnych. Konstrukcja profilu pozwala używać go do instalowania wszystkich sufitów podwieszanych dostępnych na krajowym rynku. Peakform objęty jest pięcioletnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna z kątownikiem przyściennym 8,5 zł netto za mb.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Armstrong Building Products B.V. Sp. z o.o

Polecamy Ci również

Zobacz także