Pomocne narzędzia

Piła z wymiennymi brzeszczotami, detektor przewodów, dalmierz z kamerą oraz bezpieczna skrzynia do transportu narzędzi to produkty, które usprawniają prace remontowo-budowlane.


Piła z wymiennymi brzeszczotamiPiła z wymiennymi brzeszczotami Stanley wyposażona jest w system wymiany brzeszczotów. Producent udostępnia użytkownikom 8 rodzajów brzeszczotów, które można wymieniać w zależności od rodzaju obrabianego materiału. Dzięki rękojeści Tri-Material wykonanej z aluminium i tworzywa ABS, piła jest trwała i wygodna w użyciu. Bezpieczną pracę zapewniają dwie blokady unieruchamiające ostrze, eliminując ryzyko jego wypadnięcia, nawet podczas gwałtownych ruchów.

Detektor Stanley IntelliScan Podstawowym zadaniem detektora Stanley IntelliScan jest precyzyjne znajdowanie przewodów. Prosty w użyciu, automatycznie ustawia czułość niezbędną do ich wykrycia i powiadamia użytkownika sygnałem dźwiękowym i świetlnym. W standardzie urządzenie działa do 3 metrów. Aby zwiększyć dokładność wykrywania, producent poleca stosowanie osprzętu, np. generatora IntelliGen, a do zwiększenia głębokości oraz trafności określania położenia rur niemetalowych – IntelliSonde lub przewód IntelliRod.

Dalmierz z kamerą T220i Dalmierz z kamerą T220iDalmierz z kamerą T220i to precyzyjne i wszechstronne urządzenie. Wyposażony w elektroniczny celownik umożliwia pomiary: odległości, powierzchni i objętości, pomiar pośredni z użyciem twierdzenia Pitagorasa, a także dodawanie i odejmowanie pomiarów. Nachylenie jest mierzone za pomocą czujnika nachylenia (pomiar kąta  +/-45º) z dokładnością do 0,3º. Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pozwala na czterokrotne powiększanie obrazu. Dalmierz charakteryzuje się zasięgiem pomiaru od 0,05 do 200 m i dokładnością (przy pomiarze do 10 m): +/-1,0 mm. Dodatkowe funkcje T220i to: automatyczne wyłączanie urządzenia, podświetlanie ekranu, wielofunkcyjna stopka, samowyzwalacz, zapis wartości stałych, historia 20 ostatnich wymiarów oraz gwint ¼” do statywu.

Bezpieczna skrzynia FatMax Extreme Bezpieczna skrzynia FatMax Extreme przeznaczona jest do transportu narzędzi i elektronarzędzi. Ma dodatkowe przegrody pozwalające na bezpieczne ułożenie wszystkich elementów. Skrzynia jest wodoodporna i ma pojemność 190 litrów. Dla wygody użytkowników zamontowano teleskopowy uchwyt oraz duże 8,5-calowe koła pozwalające na przewożenie jej po różnych nawierzchniach. Skrzynię wyposażono w zabezpieczenie w postaci alarmu i systemu szyfrującego. Ich głównym zadaniem jest ochrona zawartości przed kradzieżą.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Stanley

Polecamy Ci również

Zobacz także