Piany do prac remontowo-budowlanych

Wysoka jakość, idąca w parze z troską o zdrowie klienta, to jeden z celów strategicznych firmy Selena. Produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii piany z linii Tytan O2 zapewniają nową klasę bezpieczeństwa użytkownika.

Technologia O2 to efekt szeroko zakrojonych badań prowadzonych przez firmę Selena, mających na celu ciągłe ulepszanie produktów. Piany produkowane przy użyciu tej technologii kontynuują najwyższą jakość marki Tytan Professional charakteryzujących się: wysoką wydajnością, niską ekspansją, krótkim czasem utwardzania oraz stabilną jakością.
Wartością dodaną jest tu tak istotne dla użytkownika bezpieczeństwo stosowania produktu. Piany Tytan O2 zostały opracowane według technologii, dzięki której udało się zablokować emisję szkodliwej substancji nazywanej MDI (izocyjanian) podczas aplikacji produktu.

piany do prac remontowo-budowlanychKompleksowa oferta pian
Piany Tytan O2 to szeroka gama produktów przeznaczonych do różnego rodzaju prac budowlano-remontowych. Oprócz czynności montażowo-uszczelniających (np. wymiana okien, drzwi), poradzą sobie one także podczas łączenia elementów w konstrukcjach szkieletowych czy wygłuszania i uszczelniania.
W skład linii Tytan O2 wchodzą piany pistoletowe i wężykowe, standardowe i wysokowydajne o dużym zakresie pojemności – 750 ml, 600 ml, 500 ml, 400 ml i 300 ml. Piany te zostały wyposażone w zawór, który zapobiega ulatnianiu się gazów wypychających. W praktyce oznacza to zwiększony czas przydatności piany oraz wykorzystanie całej zawartości. Nowy zawór jest również bardziej odporny na zatykanie się. Te gotowe do użycia, utwardzające się pod wpływem wilgoci produkty łatwo się aplikuje. Zaletą pian Seleny jest szybki proces schnięcia produktu, pozwalający na obróbkę już po 25 minutach. Po utwardzeniu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Selena

Polecamy Ci również

Zobacz także