Panele ścienne - wyciszający design

Panele ścienne - wyciszający design

Zapewnienie odpowiedniej akustyki pomieszczenia nie musi odbywać się kosztem jego wystroju. Dźwiękochłonne panele ścienne Ecophon Akusto Wall, będące uzupełnieniem sufitu akustycznego, mogą być wykończone dowolnie wybranym wzorem, dzięki czemu nie tylko zapewniają odpowiednią akustykę pomieszczenia, ale także są integralnym elementem jego wystroju.

panele akustyczne

Panele ścienne Ecophon Akusto Wall dostępne są w 25 wariantach kolorystycznych, z trzema opcjami wykończenia powierzchni do wyboru. Ponadto, istnieje możliwość nadruku własnego niepowtarzalnego wzoru, dzięki któremu panel uzyska własny, oryginalny charakter. 

Odpowiednia akustyka pomieszczenia wywiera bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie
i codzienne funkcjonowanie. Przebywanie w zamkniętych, głośnych pomieszczeniach zwiększa poziom stresu, obniża koncentrację i jakość wykonywanych zadań, sprawia także, że szybciej się męczymy i trudno nam dobrze wypocząć. Dlatego tak ważne jest, by w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu, panowały odpowiednie warunki akustyczne. Rozwiązaniem, które znacząco wpływa na poprawę akustyki, jest montaż paneli ściennych, które są w stanie pochłaniać nawet 95% docierających do nich dźwięków. 

dźwiękochłonne panele ścienne

Panele Akusto Wall wykonane są z najwyższej jakości materiałów i z zastosowaniem najnowszych technologii, opracowanych przez ekspertów Ecophon. Do produkcji paneli wykorzystywana jest wełna szklana trzeciej generacji, która w 70% składa się ze szkła pozyskanego z recyklingu. Dzięki temu panele Ecophon Akusto Wall nie tylko zapewniają odpowiednią akustykę pomieszczeń, ale są także przyjazne dla środowiska.

izolacja akustyczna ścian - panele ścienne

Te panele ścienne to niepowtarzalny design i przyjazne dla środowiska rozwiązania, a co najważniejsze - najprostszy sposób na poprawę warunków akustycznych, które w znacznym stopniu zwiększają komfort funkcjonowania.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ecophon

Polecamy Ci również

Zobacz także