Orły Polskiego Budownictwa - finał

Orły Polskiego Budownictwa

Organizator przedsięwzięcia Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 14 listopada 2009 r. przedstawiła finał III edycji ogólnopolskiego konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

Wielka Gala gościła 850 osób, gdzie spośród Laureatów tegorocznej edycji, zasiadali również przedstawiciela świata polityki, telewizji, samorządów i biznesu. W tym roku Organizator po raz pierwszy postanowił połączyć finał prowadzonych przedsięwzięć: Orłów Polskiego Budownictwa, Pereł Medycyny Samorządów Przyjaznych Przedsiębiorczości i Mazowieckiej Firmy Roku. Tym sposobem doszło do integracji branż naszej gospodarki. Galę poprowadził Maciej Dowbor wraz z Joanną Koroniewską. Podczas części oficjalnej czas umilała Halina Frąckowiak. Natomiast podczas bankietu gości bawili Skaldowie. 
 
gala Orłów Polskiego BudownictwaKonkurs ma charakter cykliczny i jak co roku adresowany jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.

uroczysty bankietO tytuł „Orła Polskiego Budownictwa 2009” ubiegało się w tym roku ponad 100 przedsiębiorstw branży budowlanej. Do połowy października trwały przyjęcia firm zgłaszających się do przedsięwzięcia, natomiast 24.10 odbyły się prace Kapituły nad oceną i weryfikacją danych firm.

Firmy w tym roku startowały w kategoriach:

1. Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne
2. Budownictwo Drewniane i Szkieletowe
3. Budownictwo Kubaturowe
4. Budownictwo Przemysłowe
5. Chemia Budowlana
6. Dystrybucja Materiałów Budowlanych
7. Generalny Wykonawca
8. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Energetyczna i Kolejowa
9. Instalatorstwo i Elektrotechnika, Telekomunikacja
10. Inwestor
11. Maszyny i Sprzęt Budowlany
12. Modernizacja Obiektów
13. Zarządzanie Nieruchomościami
14. Producenci Materiałów Budowlanych
15. Stolarka Budowlana
16. Usługi dla Budownictwa
17. Usługi Deweloperskie

wręczenie Orłów Polskiego BudownictwaNiezmiennym celem konkursu jest wyłonienie i promocja tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspokajających potrzeby konsumentów. Konkurs pomoże w dalszym rozwoju i ułatwi promocję, jak również pozyskiwanie nowych klientów i nowych rynków zbytu.
Organizatorzy Konkursu oczekują zwiększenia aktywności firm nagrodzonych w działaniach, zmierzających do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także