Orły Polskiego Budownictwa - finał

Modernizacja obiektów
1 miejsce: „NOWBUD” J. Nowak, A. Nowak Spółka Jawna
2 miejsce: Zakład Produkcyjno-Usługowy Marian Gil
3 miejsce: Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMAX-BUD” Andrzej Wierzbowski Sp. J.

Producenci materiałów budowlanych
1 miejsce: HOBAS System Polska Sp. z o.o.
2 miejsce: BAROSZ-GWIMET Sp. z o.o.
3 miejsce: CERRAD Sp. z o.o.
Wyróżnienia:
1. Austrotherm Sp. z o.o.
2. Magbud S.A.

Stolarka budowlana, budownictwo drewniane
1 miejsce: POL-SKONE Sp. z o.o.
2 miejsce: VETREX Sp. z o.o.
3 miejsce: P.P.H.U. BuDrev Wrzeszcz Zdzisław  

Usługi deweloperskie
1 miejsce: POLNORD S.A.
2 miejsce: Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński
3 miejsce: Invest Komfort S.A.
Wyróżnienia:
1. AGRO-MAN Sp. z o.o.
2. Towarzystwo Budowlane „PROBUD” S.A.
3. PPUH KOMBINAT BUDOWLANY Spółka z o.o.
4. PBM „Tusk Development” Sp. z o.o.

Usługi dla budownictwa
1 miejsce: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o. w Mińsku Mazowieckim
2 miejsce: NOMOS-BUD Sp. z o.o.
3 miejsce: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TECHPOL

Zarządzanie nieruchomościami
1 miejsce: KATOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
2 miejsce: Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie
3 miejsce: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu
3 miejsce: Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
Wyróżnienia:
1. Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” w Koszalinie
2. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik”
3. Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” we Wrocławiu
4. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „DOM-EL III” Spółka z o.o.
5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW”  

Organizator zaprasza do udziału w kolejnych edycjach "Orłów Polskiego Budownictwa".
Więcej informacji: Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.,
tel. (22) 609 18 10, fax (22) 609 18 20,
www.orlybudownictwa.pl
Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Europa 2000 Consulting Sp. z o.o

Polecamy Ci również

Zobacz także