Orły Polskiego Budownictwa - finał

Działania promocyjne po zakończeniu ww. przedsięwzięcia wsparte zostały wydaniem publikacji "Księga Polskiego Budownictwa i Ofert Inwestycyjnych", która prezentuje tegorocznych Laureatów Konkursu. Jej nakład to 40 000 egzemplarzy rozpowszechnianych wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, firm nominowanych oraz ich kluczowych klientów.
W ubiegłorocznej edycji spośród zgłoszonych firm, Kapituła wyłoniła 80 przedsiębiorstw do udziału w Konkursie. Gościem honorowym był Waldemar Pawlak – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki, który od Organizatorów otrzymał dyplom i tytuł „Człowieka Przyjaznego Przedsiębiorczości”, jak również Olgierd Dziekoński - przedstawiciel Ministerstwa Infrastruktury, które sprawuje patronat honorowy nad przedsięwzięciem.
W tym roku również przyznano nagrody specjalne, które odebrali: osobiście Jacek Kozłowski – Wojewoda Mazowiecki, Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu, Ewa Kuczyńska i Tadeusz Mosz – twórcy programu PLUS MINUS na TVP INFO.
Tradycyjnym akcentem uroczystości stała się licytacja obrazów, z której dochód jest przeznaczany już od 3 lat dla dzieci niepełnosprawnych Fundacji „Budzimy Nadzieje - Drzewica”.

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2009”:

Biura architektoniczne, projektowe i geodezyjne
1 miejsce: ARC-2 Przedsiębiorstwo Projektowo-Consultingowe Spółka z o.o.
2 miejsce: TRAKT Sp. z o.o. Sp. k.
3 miejsce: LEVEL Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Spółka z o.o.
Wyróżnienia:
1. Architektoniczne Biuro Projektowe „WEIRAUCH”
2. „DETAN” Sp. z o.o.
3. WIERZOWIECKI GROUP Spółka z o.o.

Budownictwo kubaturowe
1 miejsce: „RO.SA.-BUD” PPHU Roman Jan Saczywko
2 miejsce: Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego „INWEST-BLOK” Sp. z o.o.
3 miejsce: BUDNER S.A.

Budownictwo przemysłowe i specjalistyczne
1 miejsce: Trasko-Inwest Sp. z o.o.
2 miejsce: FAKT Budownictwo Sp. z o.o.
3 miejsce: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON Spółka Akcyjna  

Dystrybucja materiałów budowlanych
1 miejsce: TUPLEX Sp. z o.o.
2 miejsce: DABLEX Sp. z o.o.
3 miejsce: P.P.H. „SBS-SIM” Sławomir Pilniak  

Generalny wykonawca
1 miejsce: Polimex-Mostostal S.A.
2 miejsce: PROFIL BNU Sp. z o.o.
3 miejsce: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON Spółka Akcyjna
Wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych „BUD-REM” Jerzy Krawczyk

Infrastruktura inżynieryjna, drogowa, energetyczna i kolejowa
1 miejsce: MOTA-ENGIL POLSKA S.A.
2 miejsce: KRAKOWSKIE ZAKŁADY AUTOMATYKI S.A.
3 miejsce: Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.
Wyróżnienia:
1. Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
2. Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH Eugeniusz Pawlikowski
3. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego KANBRUK Spółka z o.o.
4. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Chełmie Sp. z o.o.

Instalatorstwi i elektrotechnika
1 miejsce: Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH  Eugeniusz Pawlikowski
2 miejsce: Firma „WAFRO” S.A.
3 miejsce: INSTAL-KONIN Ireneusz Krygier

Inwestor
1 miejsce: VATTENFALL HEAT POLAND S.A.
2 miejsce: Przedsiębiorstwo Budowlane „MARGO” Mariusz Czapiewski
3 miejsce: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik” 
Wyróżnienia:
1. ANBUD Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także