Opalarka

Opalarka

Opalarka to praktyczne elektronarzędzie, znajdujące zastosowanie m.in. podczas usuwania powłok malarskich i lakierniczych.

opalarka

Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję renomowanej marki narzędziowej Graphite.

W sklepach narzędziowych pojawiła się nowa opalarka marki Graphite. Urządzenie o mocy 2000 W ma 3-stopniową regulację temperatury (25ºC/80-600ºC/80-600ºC) i prędkości przepływu powietrza (350/350/550 l/min). Na drugim i trzecim biegu opalarka pozwala na płynną regulację temperatury. Konstrukcja elektronarzędzia umożliwia pracę w pozycji pionowej, co ułatwia i rozszerza zakres prac. Opalarka została wyposażona w bimetalowy bezpiecznik, uniemożliwiając uszkodzenie spowodowane przegrzaniem. Wygodne korzystanie z opalarki Graphite zapewnia ogumowana, miękka rękojeść. Czteropozycyjny, intuicyjnie umieszczony włącznik pozwala na szybką zmianę trybu pracy za pomocą jednej ręki.

Do opalarki dołączony został skrobak z rączką oraz 4 dysze umożliwiające dostosowanie elektronarzędzia do różnego rodzaju prac. Masa urządzenia to zaledwie 0,9 kg.

Nowa opalarka marki Graphite stworzona została z myślą o wymagających użytkownikach, którym umożliwi wydajną, dokładną, a także bezpieczną pracę.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Graphite

Polecamy Ci również

Zobacz także