Nowy serwis WKT

W pierwszych dniach stycznia 2009 został uruchomiony nowy serwis firmy WKT. Strona została gruntownie przebudowana, odświeżono layout graficzny nawiązując do nowoczesnych standardów stylistyki stron www.

nowy serwis WKT

Witryna została podzielona na siedem głównych bloków tematycznych. Dzięki temu użytkownik łatwo odnajdzie informacje o WKT-POLSKA w zakładce O FIRMIE. Ponadto, w zakładce OFERTA można znaleźć informacje na temat grup asortymentowych oraz wybranych produktów.
Zachęcamy także do zapoznania się z zakładką SUPEROX, gdzie umieściliśmy produkty marki własnej SUPEROX. Dział DOKUMENTACJA to najpotrzebniejsze dokumenty tj. atesty, aprobaty, certyfikaty itp. Każdy z użytkowników będzie mógł pobrać właściwy dokument w formacie PDF. Zakładka ODDZIAŁY umożliwi dotarcie do najbliższego oddziału handlowego, gdzie klient uzyska kompleksową obsługę i pomoc.

W sektorze AKTUALNOŚCI znajdują się informacje na temat bieżących wydarzeń firmowych. Zainteresowanym współpracą z firmą polecamy zakładkę PRACA, w której przedstawiamy strategie rozwoju oraz aktualne oferty pracy.
Dane teleadresowe bez problemu można odnaleźć w zakładce KONTAKT.

Stronę polecamy wykonawcom, inwestorom instytucjonalnym jak i indywidualnym. Zapraszamy na www.wkt.pl

 

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: WKT

Polecamy Ci również

Zobacz także