Nowości produktowe Cedat

16 maja 2009 r. nad poznańską Maltą miały miejsce jednodniowe Targi Budowlane. Impreza odbyła się już po raz drugi, a jej organizacją zajęła się sieć hurtowni budowlanych Chemik Kriger. Firma Cedat, producent chemii budowlanej marki Cekol, była jednym z wystawców.

nakładanie tynkuImpreza miała charakter pikniku rodzinnego i w głównej mierze była zwrócona do odbiorców detalicznych. Podstawowym celem obecności firmy Cedat na targach było zaprezentowanie nowości produktowych. W firmowym namiocie przez cały dzień obecni byli specjaliści, którzy prezentowali techniki aplikacji ręcznej i maszynowej gładzi i mas szpachlowych marki Cekol. Każdy zainteresowany miał więc możliwość dokładnie się wszystkiemu przyjrzeć, zadać pytania, a wreszcie własnoręcznie nałożyć gładź na podłoże.

maszynowe nakładanie tynku„Uważam, że tego typu spotkania są bardzo ważne – mówi Mariusz Zadrożny, dyrektor Cedat, oddział Poznań. - Co prawda zawsze staramy się dostarczać możliwie najwięcej informacji na temat naszych produktów, ale nic nie zastępuje spotkań w cztery oczy. Ogromne zainteresowanie i niezmiennie duża ilość zwiedzających na naszym stoisku są tego doskonałym potwierdzeniem.”

Poza firmą Cedat targi skupiły wielu innych wystawców, wśród których w głównej mierze znaleźli się producenci chemii budowlanej. Oprócz pokazów praktycznych nie zabrakło również miejsca na rozrywkę. Wieczorem odbył się koncert zespołu Żuki, który pomimo niesprzyjającej pogody, przyciągnął liczną publiczność.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Cedat

Polecamy Ci również

Zobacz także