Nowa strona www o keramzycie Leca®

0
Serwis o keramzycie
Nowa strona jest łatwa w obsłudze, intuicyjna, nowoczesna. Można ją wyświetlać na urządzeniach mobilnych.

Uruchomiono nowy serwis leca.pl. Jest on bogatym źródłem informacji o zastosowaniu i parametrach Leca® KERAMZYTU.

Serwis leca.pl zawiera informacje na temat właściwości keramzytu, który jest lekkim kruszywem ceramicznym o szerokim zastosowaniu. Adresowany jest on do projektantów, wykonawców i inwestorów.

Leca® KERAMZYT wykorzystywany jest w budownictwie (np. jako izolacja podłóg na gruncie, stropów, dachów zielonych), w geotechnice, rolnictwie i ogrodnictwie oraz w ramach ochrony środowiska. Na bazie tego kruszywa powstają betony lekkie i zaprawy ciepłochronne. Produkowane są z niego również bloczki, pustaki oraz inne elementy do budowy domów.

Strona leca.pl to kompendium na temat keramzytu – od wiedzy ściśle technicznej po bardziej ogólną. Zawiera informacje użyteczne na każdym etapie budowy, zarówno przy wznoszeniu nowych obiektów, jak i remontowaniu starych domów czy kamienic.

Projektantom dedykowany jest specjalny dział, w którym zgromadzono narzędzia pomocne w pracach projektowych. Są to m.in. gotowe rozwiązania budowlane, rysunki techniczne (w formatach PDF i DWG) oraz kalkulatory.

Wykonawcy znajdą w serwisie instrukcje „krok po kroku” dotyczące wykonywania prac z wykorzystaniem keramzytu oraz uwagi i porady ekspertów, filmy instruktażowe, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Natomiast z myślą o inwestorach opublikowano na stronie liczne przykłady zrealizowanych obiektów, sekcję z artykułami przybliżającymi technologię keramzytu, a także udostępniono broszury i foldery.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Polecamy Ci również

Zobacz także