Młot udarowo-obrotowy

W ofercie Boscha pojawił się młot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional. Urządzenie przekonuje najwyższą wydajnością i najniższym poziomem drgań.

Młot ma o 20% wyższą wydajność dłutowania i najszybsze tempo wiercenia. Równocześnie urządzenie odznacza się o 20% niższym poziomem drgań niż porównywalne produkty. Dzięki systemowi tłumienia drgań Vibration Control gwarantuje komfortową i mniej szkodliwą dla zdrowia pracę.

młot udarowo-obrotowymłot udarowo-obrotowy GBH 3-28 DFR Professional

Nowy młot to specjalista od szybkich wierceń oraz podkuwania. Wszechstronność tego kompaktowego urządzenia docenią zarówno rzemieślnicy budowlani, jak również elektrycy czy monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych. Idealnym obszarem zastosowań młota są np. prace związane z dłutowaniem, jak skuwanie płytek oraz wiercenie otworów pod kotwy i kołki o średnicach od 10 do 16 mm. Wymienny uchwyt wiertarski umożliwia szybką zmianę funkcji pomiędzy wierceniem z udarem w betonie a wierceniem bez udaru w drewnie.

Kolejnym atutem nowego urządzenia jest konstrukcja w układzie "L", która zapewnia młotowi równomierny rozkład ciężaru i optymalne wyważenie. Dzięki temu możliwe jest komfortowe wykonanie zadań, które wymagają trzymania urządzenia w górze, oraz praca w miejscach trudno dostępnych.

Inną zaletą urządzenia jest funkcja blokady obrotów pozwalająca na wydajne dłutowanie. Użytkownicy nowego młota docenią również kulowe mocowanie przewodu zasilającego, które przedłuża żywotność urządzenia, jak również obrotowy szczotkotrzymacz, który oferuje stałą moc przy obrotach narzędzia w prawo i w lewo.

Sugerowana cena detaliczna brutto - 1694 zł

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także