Medal Europejski dla Soudal

Medal Europejski jest prestiżowym wyróżnieniem dla produktów i usług spełniających najwyższe europejskie standardy. To swoista rekomendacja wystawiana nagrodzonym produktom przez najważniejszą instytucję zajmującą się integracją Polski z Unią Europejską – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club.

Medal Europejski dla SoudalW imieniu firmy Soudal Medal Europejski z rąk Ministra Sławomira Pietrasa, Sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej odebrał Andrzej Chromiak, Manager Produktu w firmie Soudal. W tegorocznej edycji Soudal otrzymał Medal Europejski za pistoletową piankę montażową Soudafoam Gun Click & Fix w wersji standard i do niskich temperatur. Nagroda potwierdza, że firma jest liderem zastosowań innowacyjnych rozwiązań technologicznych w produktach chemii budowlanej. Zarówno specjalna formuła pianki przeznaczonej do pracy w niskich temperaturach, jak i system mocowania puszki Click & Fix, zostały opracowane w laboratoriach Soudal. Soudafoam Gun Click & Fix to najwyższej jakości produkt dla profesjonalnych montażystów stolarki budowlanej.

Od 2000 roku w półrocznych odstępach odbywają się dwie równoprawne edycje Medalu Europejskiego – dla wyrobów i dla usług. Nominowany wyrób lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika rozwoju firmy i jej zaangażowanie w procesy dostosowawcze do wymogów Unii Europejskiej. Wyróżnienie to jest formą wspierania polskich firm, które potrafią docenić korzyści wynikające z członkostwa w Unii Europejskiej.

Soudal jest producentem i dystrybutorem chemii budowlanej wysokiej jakości. Firma działa w Polsce od 1996 roku. Magazyn centralny i główna siedziba firmy Soudal mieści się w Cząstkowie Mazowieckim. Szeroka gama produktów Soudal obejmuje piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje, produkty dekarskie. Jakość produktów Soudal potwierdza certyfikat ISO 9001.2000.

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Soudal

Polecamy Ci również

Zobacz także