Materiały izolacyjne Knauf - promocja

Firma Knauf Insulation przygotowała dla dystrybutorów i wykonawców specjalną ofertę sprzedażową, która potrwa od września do listopada 2008 roku. Towarzyszy ona prowadzonej przez firmę kampanii „Zatrzymaj energię w domu”.

materiały izolacyjne - promocja

Uczestnicy promocji, przy każdym zamówieniu palety produktów Knauf Insulation, otrzymają gadżety (m.in. ubrania robocze, noże do izolacji lub bony promocyjne na wybrany asortyment). Dodatkowo będą mogli wygrać vouchery na wycieczkę do Tunezji, losowane w każdym miesiącu trwania kampanii. Akcję zakończy losowanie motocyklu Chopper Honda Shadow.
Firma Knauf Insulation, wchodząca w skład Grupy Knauf, jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie. Na polskim rynku firma Knauf Insulation Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2006 roku. Asortyment firmy obejmuje wyroby z wełny szklanej, wełny kamiennej, wełny drzewnej Heraklith® oraz polistyrenu ekstrudowanego, co zapewnia optymalny wybór izolacji do każdego zastosowania, we wszystkich rodzajach budynków.

Firma Knauf Insulation promuje nowoczesne energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oraz angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Produkty dostarczane przez firmę w znacznym stopniu wytwarzane są z surowców wtórnych. Ponadto jest członkiem MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej.

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Knauf Insulation

Polecamy Ci również

Zobacz także