Lakierobejca żelowa

drewno w ogrodziePiękne drewniane aranżacje przy niewielkim nakładzie pracy? Wbrew pozorom - to jest możliwe. Postaw na naturalność i zainwestuj w drewniane elementy, pomaluj je, a potem ciesz się ich pięknem przez długie lata.

Drewno pasuje do każdej aranżacji – od tradycyjnych opartych na ciepłych kolorach i naturalnych materiałach,po minimalistyczne, szklane wnętrza.
Marka Drewnochron, specjalista od pielęgnacji i ochrony drewna, poleca Lakierobejcę żelową – nowoczesny preparat, który dba o stan naszych mebli, boazerii czy płotów. Ponadto, produkt jest hipoalergiczny i bezpieczny dla osób wrażliwych.

Kolor to podstawa
lakierobejca do drewnaDrewno jest piękne samo w sobie, jednak przy wieloletnim użytkowaniu, należy zadbać o to, aby nie uległo zniszczeniu z powodu uszkodzeń mechanicznych czy warunków atmosferycznych. Lakierobejca żelowa zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią, wiatrem i promieniami słonecznymi, ale przede wszystkim – pełni funkcję dekoracyjną. Dzięki produktowi marki Drewnochron, drewniane elementy na długo zachowają piękny wygląd, a wyblakłe czy przybrudzone odzyskają świeżość i blask. Lakierobejca żelowa uwydatnia naturalny rysunek drewna oraz tworzy gładką i odporną powłokę na malowanej powierzchni, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pokryty stół lub płotek nie wyblaknie i na długo zachowa swój urok.

impregnat do drewnaBezpieczna dla dzieci i alergików
Produkt Drewnochronu otrzymał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat poświadczający jego hipoalergiczność. Lakierobejca nie ma w swoim składzie drażniących substancji, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień skóry czy układu oddechowego u osób wrażliwych. Preparat nie uczula, więc bez obaw może być stosowany nawet w domu, w którym mieszkają alergicy.
Lakierobejca żelowa może być także używana w budynkach, w których przebywają dzieci -  Certyfikat na zgodność z normą PN-EN 71-3 Bezpieczeństwo Zabawek potwierdza, że drewno pomalowane Lakierobejcą żelową jest całkowicie nieszkodliwe dla naszych pociech.

Szybko i bez kapania
drewno na elewacjiLakierobejca żelowa to akrylowy środek do dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych.

„Lakierobejca żelowa może być stosowana zarówno we wnętrzach do malowania drzwi, okien, czy belek sufitowych, jak i na zewnątrz – do mebli ogrodowych, okiennic albo ogrodzeń. Lakierobejca jest wygodna w użyciu – nie kapie i nie rozchlapuje się. Wystarczy nałożyć jej dwie warstwy w odstępie 3-4 godzin i gotowe!” -  mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich.

Lakierobejca żelowa – cena ok. 33 zł brutto za opakowanie 0,8 l.

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: PPG Deco Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także