Konkursy PSG

Polskie Stowarzyszenie Gipsu jest organizatorem konkursów Gips - Sztuka Montażu i Gips - Sztuka Wyobraźni.

konkurs PSGGips - Sztuka Montażu to konkurs dla monterów i firm montażowych na co dzień pracujących w technologii suchej zabudowy. Właśnie trwa jego druga edycja.

Polskie Stowarzyszenie Gipsu, działające w imieniu polskich producentów płyt gipsowo-kartonowych nie ustaje w promowaniu suchej zabudowy, zachęcając inwestorów do korzystania z zalet suchej zabudowy. Technologia montażu ścian czy sufitów podwieszonych z wykorzystaniem płyt g-k nie jest skomplikowana, jednak wymaga pewnej wprawy i doświadczenia.

Celem konkursu jest zaprezentowanie ekip i firm montażowych, które doszły w pracy z suchą zabudową do perfekcji, maksymalnie wykorzystując technologiczne możliwości jakie daje połączeni profili stalowych i płyty gipsowej. Organizatorzy z PSG liczą na duży udział ekip monterskich, szczególnie, że nagrodą są nie tylko wymierne nagrody pieniężne, ale i unikalny Certyfikat Jakości Wykonawstwa PSG.

konkurs Gips - Sztuka WyobraźniJednocześnie trwa również trzecia edycja konkursu Gips - Sztuka Wyobraźni, skierowanego do architektów i biur projektowych. Sucha zabudowa to wdzięczna technologia kształtowania wnętrza mieszkań i biur. Stosowana ze względu na prostotę montażu i prawie nieograniczone możliwości budowy przyjaznych człowiekowi wnętrz. Duże znaczenie ma oczywiście ognioodporność płyt g-k, która pozwala na ich wykorzystaniu do tak popularnej adaptacji poddaszy do celów mieszkalnych.

Rok rocznie idea Gips - Sztuka Wyobraźni dociera do coraz większego kręgu architektów, których udział  w konkursie to również forma prezentacji dokonań szerokiemu kręgu potencjalnych inwestorów.

Zainteresowanie mediów branżowych (prasa i internet) gwarantuje wyróżnionym uczestnikom, obu konkursów, szeroką prezentację swoich dokonań na łamach prasy budowlanej i w branżowych serwisach internetowych.
Terminy nadsyłania dokumentacji prac montażowych w aranżacji wnętrz wykonanych w technologii suchej zabudowy i dokumentacje efektów pracy architektów zrealizowane z istotnym użyciem suchej zabudowy, zostały ustalone w regulaminach konkursów na koniec grudnia 2004 roku. Zapraszamy do udziału. Więcej o obu konkursach na stronach internetowych lub w Biurze Polskiego Stowarzyszenia Gipsu.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Gipsu

Polecamy Ci również

Zobacz także