Konkurs wedi Polska rozstrzygnięty

Zmagania w konkursie na najciekawszą łazienkę, stworzoną przy użyciu wodoodpornych płyt wedi, dobiegły końca.

Biorący udział w konkursie wykonawcy i projektanci mieli za zadanie zaaranżować - przy pomocy płyt budowlanych wedi – niebanalne wnętrze domowej łazienki. Płyty mogły posłużyć jako pomoc przy konstrukcji jednego z elementów pomieszczenia lub całego wnętrza.

„Wszystkie nadesłane prace zachwyciły nas pomysłowością i jakością wykonania. Wiedzieliśmy jednak, że możemy nagrodzić tylko jedną, tę najbardziej niecodzienną, która może stanowić inspirację dla innych. Dlatego też, zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę panu Henrykowi Gasperowiczowi z Zielonej Góry, któremu serdecznie gratulujemy pomysłu i efektownej realizacji” - relacjonuje Anna Pogoda z działu marketingu i rozwoju wedi Polska.

Organizator docenił również wkład pracy własnej autora projektu. Nagrodzona praca łączy w sobie wykonanie pokoju kąpielowego i relaksacyjnego zarazem, co stanowi nietypowe podejście do prozaicznego w użytkowaniu pomieszczenia.

„W tym przypadku należy jeszcze dodać, że powierzchnia do zaaranżowania wcale nie była duża, co jest - w przekonaniu wielu użytkowników - barierą w wykonaniu czegoś nietypowego” - dodaje Anna Pogoda.

Zwycięzca spędzi, wraz z osobą towarzyszącą, tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Konkurs na najciekawszą łazienkę miał za zadanie zachęcić wykonawców i projektantów do odważnego wykorzystywania możliwości, jakie dają wodoodporne oraz płyty budowlane wedi. Dzięki łatwej obróbce oraz właściwościom termo- i hydroizolacyjnym, płyty te sprawdzają się w łazienkach, na pływalniach oraz w pomieszczeniach SPA.

Nagrodzona praca
przygotowanie obudowy wannyzabudowa wanny

aranżacja łazienkipomysł na łazienkę

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: wedi Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także