Konkurs Trimo Research Awards 2008

Informujemy, iż termin nadsyłania prac na coroczny konkurs Trimo Research Awards został przedłużony do 05 marca 2008 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nasyłania swoich aplikacji!

konkurs Trimo Research AwardsKoncern TRIMO, jako europejski lider oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie stalowych obiektów, traktuje innowacyjność jako kluczowy czynnik do wzrostu i rozwoju firmy.  Pierwszy raz konkurs został zorganizowany w 2003 roku i objął 32 aplikacje z 13 różnych krajów świata. Kolejny zorganizowany w 2005 roku przekroczył aż dwukrotnie ilość wcześniej otrzymanych zgłoszeń  - nadesłanych było aż 77 aplikacji z 18 krajów.

Konkurs TRIMO RESEARCH AWARDS 2008 już się rozpoczął i potrwa jeszcze do 20 lutego 2008. Do tego dnia wszyscy zainteresowani konkursem mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Tegoroczny TRIMO RESEARCH AWARDS 2008 adresowany jest do studentów uczelni na całym świecie, którego celem jest wyłonienie najlepszej pracy inżynierskiej, magisterskiej i doktorskiej, poświęconej nowoczesnym osiągnięciom, technologiom i rozwiązaniom w inżynierii oraz budownictwie, które mogłyby być wykorzystane w codziennej pracy firmy TRIMO. Dokładne informacje dostępne są na stronie internetowej TRIMO Polska - serdecznie  wszystkich zapraszamy.

Finał zeszłorocznego konkursu odbył się na Słowenii 21.09.2007 roku w mieście Portorož, malowniczym porcie na wybrzeżach Słowenii. Udział w konkursie wzięło 79 projektów z 21 krajów. W sumie przyznano 3 nagrody za kompletne rozwiązania architektoniczne i dodatkowo wyróżniono 6 z nadesłanych projektów za innowacyjne zastosowanie produktów TRIMO. Konkurs zwieńczył uroczysty bankiet  zorganizowany na plaży w Portorož.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Trimo

Polecamy Ci również

Zobacz także