Konkurs - Inwestuj w dobrą markę

Trzydziestego listopada zakończył się Konkurs Fotograficzny "Inwestuj w dobrą markę" organizowany przez firmę Knauf Insulation - producenta nowoczesnych wyrobów do izolacji cieplnej i akustycznej budynków. Portal e-izolacje.pl była jednym z partnerów medialnych konkursu

kościół drewnianyKnauf Insulation zorganizowała Konkurs Fotograficzny, który miał na celu wyłonienie najlepszych i najciekawszych zdjęć fotograficznych przedstawiających budynki – obiekty referencyjne, w których wykorzystano materiały izolacyjne firmy Knauf Insulation. Poprzez konkurs firma Knauf Insulation chciała, przede wszystkim, zwrócić uwagę na korzyści płynące ze stosowania energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych.

Wszystkie prace fotograficzne zgłoszone do Konkursu pokazują, iż spektrum zastosowań produktów firmy Knauf Insulation jest bardzo szerokie, począwszy od termomodernizacji obiektów historycznych, kończąc na zapewnieniu wysokich wymagań dotyczących izolacyjności cieplnej i akustycznej w nowoczesnych budynkach. Z przykładami obiektów referencyjnych, ich dokładnym opisem oraz miejscem przeznaczenia wyrobów izolacyjnych, można zapoznać się w galerii konkursowej na stronie inwestujwdobramarke.pl

W dniu 4 grudnia 2007 r.  Jury wyłoniło Zwycięzców Konkursu.  W Jury Konkursu zasiedli:

  • Beata Kuskowska, Marketing Communications Manager firmy Knauf Insulation
  • Przemysław Płaskociński, Regionalny Kierownik Sprzedaży Południe firmy Knauf Insulation
  • Irena Walczak – Szef Działu Marketingu Budowa miesięcznika Murator
  • Jarosław Guzal – Redaktor Prowadzący miesięcznika Izolacje
  • Anna Makowska – Specjalista ds. Promocji i Reklamy portalu e-izolacje.pl

budynek fabrykiZwycięzców wyłoniono w 3 kategoriach: Najciekawsze zdjęcie, Najciekawsza inwestycja oraz Najlepsze zdjęcie z realizacji.

  • I miejsce w kategorii "Najciekawsza inwestycja" oraz nagrodę w postaci Palmtopa HP Travel Companion otrzyma Pan Marek Wielkopolski za pracę przedstawiającą Pałac Wojanów zbudowany w 1603-7 r. w Jeleniej Górze.
  • I miejsce w kategorii "Najciekawsze zdjęcie" oraz nagroda - aparat cyfrowy Canon S5 IS została przyznana Panu Stanisławowi Poradzie za zdjęcie przedstawiające Kościół pod Wezwaniem Matki Boskiej Śnieżnej, który wzniesiony został w 1918 r. według projektu inż. Kazimierza Osińskiego w Miękiszu Nowym.
  • I miejsce w kategorii "Najlepsze zdjęcie z realizacji" oraz nagrodę w postaci systemu nawigacyjnego GPS Tom Tom One XL otrzyma Pan Piotr Szeląg za zdjęcie przedstawiające montaż wełny szklanej na poddaszu Willi Nowej w Józefosławie.
  • Nagroda Internautów przyznana została Panu Jakubowi Gubale za zdjęcie łódzkiej Fabryki Kunitzera – "Niciarni", której budowa rozpoczęła się w 1892 r. Autor najlepiej ocenionej przez Internautów pracy otrzyma kamerę cyfrową Sony DCR-DVD406E.

Gratulujemy Zwycięzcom Konkursu.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Knauf Insulation

Polecamy Ci również

Zobacz także