Konkurs dla studentów architektury - Urban Crash 2009

Firma Trimo już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić studentów różnych krajów Europy do uczestnictwa w organizowanym przez Trimo konkursie architektonicznym TRIMO URBAN CRASH.

konkurs TRIMO URBAN CRASH

W Polsce konkurs odbywa się po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, iż znajdzie się wielu studentów zainteresowanych uczestnictwem w pełnym wyzwań i ciekawych nagród konkursie, gwarantującym zwycięzcy konkursu realizację zaprojektowanej przez niego pracy.

Konkurs Trimo Urban Crash oferuje również doskonałą możliwość dla studentów do wykazania się swoimi umiejętnościami a także do wzięcia osobistego udziału w dokonywaniu zmian architektonicznych w centrum stolicy Słowenii Ljubljanie. Zadaniem tegorocznego Trimo Urban Crash jest zaprojektowanie urbanistycznego miejsca spotkań, alternatywnej sceny kulturalnej, urbanistycznego miejsca odpoczynku lub też współczesnego miejsca z dostępem do sieci wireless.

Najbliższy konkurs rozpoczął się 01 listopada 2008 roku i potrwa on do 31 stycznia 2009. Jury składające się z ekspertów w dziedzinie architektury rozpatrzy złożone projekty oraz wyłoni zwycięzcę konkursu do końca lutego 2009 roku. Zwycięski projekt zostanie wybudowany w kwietniu 2009. Dla zwycięzcy dodatkową nagrodą będzie pobyt na letnich wykładach na jednej z uznanych, międzynarodowych szkół architektury. Nagrodą w ubiegłorocznym konkursie było uczestnictwo w dwutygodniowych letnich zajęciach w szkole architektury Architectural Association School w Londynie.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Trimo

Polecamy Ci również

Zobacz także