Konkurs Cekol

Ruszył konkurs skierowany do klientów wykańczających wnętrza białą masą szpachlową Cekol C-45. Przy odrobinie szczęścia, zaraz po remoncie możemy odpocząć w Egipcie, Grecji czy na Wyspach Kanaryjskich.

konkurs Cekol

Do 31 sierpnia tego roku każdy kto zakupi białą masę szpachlową Cekol C-45 w jednym z dostępnych opakowań o łącznej ilości minimum 20 kg, wypełni kartę uczestnictwa dostępną w punktach sprzedaży hurtowej produktów Cekol oraz na www.nasza-sciana.pl i przyśle do przedstawiciela organizatora zdjęcie wykonanej przez siebie aranżacji ściany może wygrać ciekawe nagrody w postaci wyjazdów zagranicznych. Na internautów, którzy nie dysponują takimi zdjęciami pod adresem nasza-sciana.pl czeka generator aranżacji. Pozwoli on na wirtualne stworzenie własnej, indywidualnej i niepowtarzalnej aranżacji pomieszczenia poprzez wycekolowanie na gładko i nadanie jej odpowiedniego koloru, lub pozwoli na przedstawienie ciekawej faktury uzyskanej z zastosowaniem białej masy szpachlowej Cekol C-45.

Na uczestników konkursu czekają nagrody w postaci ekskluzywnego wyjazdu zagranicznego dla dwóch osób do Egiptu, Grecji i na Wyspy Kanaryjskie. Oprócz tego przedstawiciel organizatora – CAO Group przygotował nagrody w postaci 17 kompletów nawigacji samochodowej TomTom oraz szereg nagród pocieszenia. Szczegóły na nasza-sciana.pl

 

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Cedat

Polecamy Ci również

Zobacz także