Klej-uszczelniacz

Wachlarz zastosowań Fix All jest praktycznie nieograniczony. Z pewnością wybawi nas z kłopotu w przypadku domowych usterek i drobnych napraw. 

klej do prac montażowychMożemy go kupić w kartuszach i mniejszych tubkach. Jedno opakowanie można używać przez dłuższy czas.

Fix All jest dostępny w kilku kolorach: białym, brązowym, szarym i czarnym, a także jako Fix All Crystal - jedyna na rynku krystalicznie bezbarwna masa uszczelniająca.

Do specjalnych prac montażowych, wymagających natychmiastowego spajania, przeznaczony jest Fix All High Tack. Ta "wzmocniona wersja" umożliwia mocowanie ciężkich przedmiotów bez konieczności dodatkowego ich podpierania. 

Dane techniczne Fix All

Soudal Fix All.
Trwale elastyczny uniwersalny uszczelniacz-klej o utwardzaniu neutralnym na bazie MS POLYMER. Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych. Można go nakładać nawet na wilgotne powierzchnie. Bezwonny, nie zawiera rozpuszczalników, niewrażliwy na działanie wielu chemikaliów - słabych kwasów, zasad, rozpuszczalników i olejów. Po utwardzeniu daje się malować - również farbami wodnymi. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV. 
Dostępne kolory: biały, szary, czarny, brązowy.
Opakowanie: kartusz 290 ml, cena: 27-30 zł
Opakowanie: tubka 80 ml, cena: 12-14 zł


przezroczysty klej-uszczelniaczSoudal Fix All Crystal
Trwale elastyczny, klarownie przezroczysty uniwersalny uszczelniacz-klej o utwardzaniu neutralnym na bazie MS POLYMER. Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych. Można go nakładać nawet na wilgotne powierzchnie. Bezwonny, nie zawiera rozpuszczalników, niewrażliwy na działanie wielu chemikaliów - słabych kwasów, zasad, rozpuszczalników i olejów. Po utwardzeniu daje się malować, również farbami wodnymi. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV.
Opakowanie: kartusz 290 ml, cena:32-35 zł

uniwersalny klej-uszczelniaczSoudal Fix All High Tack
Trwale elastyczny uniwersalny uszczelniacz-klej o utwardzaniu neutralnym na bazie MS POLYMER. Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych. Można go nakładać nawet na wilgotne powierzchnie. Bezwonny, nie zawiera rozpuszczalników, niewrażliwy na działanie wielu chemikaliów - słabych kwasów, zasad, rozpuszczalników i olejów. Po utwardzeniu daje się malować - również farbami wodnymi. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV.  Charakteryzuje się wysoką siłą spajania początkowego. Umożliwia mocowanie ciężkich przedmiotów bez konieczności dodatkowego ich podpierania.
Dostępne kolory: biały
Opakowanie: kartusz 290 ml, cena: 28-32 zł

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Soudal

Polecamy Ci również

Zobacz także