Klej montażowy ekologiczny

Klej montażowy ekologiczny CSX 431 wykorzystywany do prac montażowych, remontowych i wykończeniowych, od niedawna dostępny jest pod nową marką. Dzięki zastosowaniu nietoksycznych składników, klej zapewnia bezpieczeństwo pracy.

klej montażowy ekologicznyBezpieczny wybór
Przeprowadzając różnego rodzaju prace montażowe czy wykończeniowe, często stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniego kleju. Przede wszystkim chcemy, aby używany przez nas klej był skuteczny, ale równie ważne jest, by nie zagrażał naszemu bezpieczeństwu. Takim właśnie klejem jest Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 - idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo w czasie pracy. Klej nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników, dzięki czemu unikamy wdychania szkodliwych oparów.

Wszechstronność stosowania
Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 to produkt, który z powodzeniem może zastąpić gwoździe, śruby lub wkręty. Nadaje się do montażu paneli, progów oraz listew przypodłogowych wykonanych z materiałów drewnopochodnych i PVC. Bardzo dobrze sprawdza się także przy różnego rodzaju pracach wykończeniowych i dekoracyjnych, trwale sklejając elementy drewniane, wykonane ze styropianu, twardego PVC, szkła, płytek ceramicznych, metalu czy też płyt wiórowych. Jedną z zalet kleju jest duża siła wiązania oraz doskonała przyczepność. Po utwardzeniu charakteryzuje się elastyczną spoiną, co sprawia, ze można go stosować jako uszczelniacz. Kolejne wyróżniki kleju to duża wytrzymałość w szerokim przedziale temperatur oraz odporność na UV i zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu można go stosować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, łatwy w użyciu oraz ma szeroki zakres zastosowań. Pozwala on też zapomnieć o wielu trudnościach, jakie można napotkać podczas klejenia i po zakończeniu prac: bez problemu usuniemy jego pozostałości np. z narzędzi.

Cena orientacyjna brutto: 9 zł/310 ml

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: E.C.H.O Communications

Polecamy Ci również

Zobacz także