Klej do gresu i klinkieru

BOLIX wprowadził na rynek nowy półelastyczny klej do gresu i klinkieru. Jest to niedroga i ekonomiczna zaprawa klejowa typu C2T. Z uwagi na dużą wytrzymałość mechaniczną wiązań jakie tworzy, sprawdza się na silnie obciążonych podłożach - zarówno na ścianach, jak i posadzkach.

klej do gresu i klinkieru

Klej BOLIX PE znajduje zastosowanie przy klejeniu ciężkich płyt z gresu lub klinkieru. Zaprawę można stosować w pomieszczeniach narażonych na czasowe zawilgocenie, a więc w kuchniach i łazienkach. Ponieważ klej charakteryzuje się dużą odpornością na działanie mrozu, może być stosowany na zewnątrz budynków. Zaprawą można przyklejać okładziny, a także płytki ceramiczne do podłoży betonowych i z cegły, na tynki cementowe oraz cementowo-wapienne. Nadaje się również do przyklejania płytek ceramicznych. Dzięki wydłużonemu czasowi otwartemu (ok. 20 minut) i wysokiej przyczepności zaprawy do podłoża, zwiększa się komfort pracy glazurnika. 

Półelastyczny klej BOLIX PE sprzedawany jest w opakowaniach 25-kilogramowych. Orientacyjna cena wynosi 29,50 zł netto (35,99 zł z VAT).

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Bolix

Polecamy Ci również

Zobacz także